bugün

sürekli çikolata ister. *
Özgürlük düşkünü ve seksi ufak bir eğlence gibi gören kadın türü .
kötü özelliklerine bile kötü denemeyen kadın.
24 yaşındaki ortalama bir yay burcu kadınının ortalama eski sevgili sayısı 38'dir.

5 kısa süreli - 1 uzun süreli - 32+ kısa süreli periyodunda ilişki yaşarlar.

sorsan sadece bir kere aşık olmuşlardır. ondan sıkıldım, bunu da deniyeyim, bunun gözünün üzerinde kaş var, şu olsun dersen bir daha aşık olabilir misin allasen?
aslan burcu erkegiyle cok iyi anlastigi soylenen hatun. hic karsima cikmadi lakin.
Çok pis trip atar laf sokar. sakın kafasını attırma derim. *
(#12191977) ne de güzel yazmış...
içten pazarlıklıdır.
deli dolu içten pazarlıklı olmayan aksine içi dışında olan için de bir şey tutmayı beceremeyen kadınlardır.
aldatsa bile aldattım diyebilirler bu yüzden
fazla sırları olamaz bu yüzden ama yine de uzak durulması gerekir.
duygusal olarak ya odundurlar yada duygusallığın dibine vururlar denge denen bir şey yoktur.
kocaman kalpleri vardır ama oyunu severler.raun üstüne raund isterler, enerji canavarı bunlar. Gardımı bu kadar düşüren başka bi kadın görmedim. Tek Kaşımı kaldırıp bakmaya devam etcem bu hallerine.
merak konusudur. hiç tanışmak nasip olmadığından olabilir.
dışarıdan bakıldığında erkeklerin gözünü korkuttuklarından
sevgisiz kalırlar sevin lan valla bak gerçekten sevildiklerin de onlarda sever.
arkadaşını, sevgilisini, anasını, babasını, danasını, finosunu komple herkesi fazla sahiplenir. sonra işin içinden çıkamaz. onları düşünmekten geceleri uyuyamaz garibim.
devletin buna bir şey yapması lazım.
en az rastlanan burcun dişi versiyonu. kesinlikle özgürlüklerine pek bir düşkünler.
duygusaldır canlarım benim.
dengesizdirler.
erkeğinden daha az dengesizdir olanlardır. özgürlüklerine fazla düşkün olur bunlar. aslan burcu kadını ile iyi anlaşırlar.
osmanlı yıldıznamesi için;

http://www.r2d3dergi.com/...nin-yildiznamesi-osmanli/
Çok iyilik sever bir insandır. Bencilliği keyfine düşkünlüğündendir, yoksa birisinin hakkını yeme anlamında zerre kadar bencil olamaz.

Sevilesi, öpülesi, okşanası insandır. Üzmeyin onu.

Not: erkeğim ben sakın yılışmayın.
bu kadının gözleri yuvarlak ve ela, burunları kalkıktır. *

milattan sonra 200. yılda bir tane adamın oluşturduğu ve o zamandan beri o kadar bilimsel ilerleyiş olmasına rağmen bir adım ilerleyemeyen sahte bilim burçlara inananlar tarafından diğer kadınlardan ayrılmış kadınlardır.

sanki kendilerini bilimsel çalışma yapıyormuş gibi gösterirler.

"satürn bugün bize yanaşıyor gibi, merkür ise pandik atıp kaçtı, mars yine garip triplerde. off bu haftam kötü geçcek ya."

bir burç inananının bir bilim adamı karşısında nasıl ezildiğini gösteren şu videoyu izleyin. ben size güzel bir bölümünü atıyorum ama tamamını izleyin:

http://www.youtube.com/watch?v=CoZ-NRsGWKw&feature=player_embedded#t=158s
iyimserliği kötü huyu olarak internet sitelerinde yer alır. gerçekten de aşırı iyimserlik bazen başlarına bela olmaktadır. kafası çabuk dağılır, birden fazla şeyle meşgul olmayı sever, severse fedakar bir sevgili olabilir; sevmiyorsa bağlasan durmaz. kendisini düşünür ama bencillik derecesine erişmez.
ananızdan doğduğunuza pisman eder, 4-5 ay sonra da hiçbir şey olmamış gibi naber diye mesaj atar.

böyle ilginç bir insandır.

umrumda mı ilginç olması?

hayır değil.

ek: ne çok seveni varmış efendim, ne zaman bu kızla ilgili entry girsem, mesaj kutum anında yanıyor.
okuduğum ve kendi üzerimden de bildiğim kadarıyla "aynı anda bir çok işle ilgilenme" durumu cidden bütün yay kadınları kapsıyor sanırım. kendimi yalnız hissederdim bu konuda.
- aynı anda birçok işle uğraşırlar.
- rahatlarına düşkündürler.
- iyimserlik kötü huylarıdır.
- cidden derinlerine inilmesi gerek kadınlardır. duygusallıkları yüzünden yüzeysel insan değillerdir.
gibi birçok özellik çıkarılabilir. en belirgin huyları bunlardır bu kadınların.
yay erkeği olarak sevmem bu tip kadınları hep bi çekişme hep bi taklit yapıyor gibi gelir bana.
Yay burcu kadınları çok iyi konuşurlar, hem de, evet, çok şanslısınız, çok iyi dinlerler. Ayrıca eleştiriye kapalı değildir. Uygun bir lisanla ifade edilirse tabi. Fazla dürüst ve açık sözlü olduğu için kimi zaman karşısındakini kırabilir ve üstelik ne yazık ki bunu fark etmeyebilir. Yay kadınları, minimum eğitim almışlarsa bile sonunda entelektüel tipler olurlar. Üstelik en zorlu entelektüelleri, en kültürlü kişileri bile bu konuda yorabilirler. Hayattaki vazgeçilmez ilkeleri şudur: "Ter akıtmazsan, kazanamazsın." iyimser ve çalışkandırlar.