bugün

Bu sene ilki düzenlenecek olan, yavuz çetin'i anma kapsamı altında gerçekleşicek festivaldir. ülkenin en iyi gitar virtüözlerinin sahne alacağı festivaldir aynı zamanda.
kimler geliyor:

yavuz çetin sahnesi :

pentagram
teoman
ogün sanlısoy
bulutsuzluk özlemi
moğollar
fuat güner
aylin aslım
kurtalan ekspres
pilli bebek
sahte rakı
tt blues band

yavuzcan çetin ve onur konukları :

batu mutlugil
batuhan mutlugil
akın eldes
tuncer tunceli
tanju eksek
alper cengiz
cenk eroğlu
gür akad
zafer & tolga şanlı
volkan başaran
nikki wild
özgür çalı
serdar öztop
yavuz darıdere
burak güngörmüş
anıl & batu şallıel
yavuz çetin'i anmak için ilkinin bu yıl oglu yavuzcan çetin tarafından düzenlendigi festival. 5 temmuz 17.00 başlangıçlı bu festival için mekan olarak küçükçiftlik park seçilmiştir.
sahne alacak kişiler, gruplar gayet sağlamdır.
(bkz: teoman)
(bkz: aylin aslım)
(bkz: ogün şanlısoy)
(bkz: moğollar)
(bkz: pilli bebek)
(bkz: kurtalan ekspres)
ve niceleri.. bilet fiyatları nerdeyse bedava olduğu için kesinlikle gidilmelidir, gitmeyen bu büyük üstada ayıp eder.

http://www.biletix.com/et...;ref=profile#rsvp=comment
Gitme imkanı olan herkesin mutlaka gitmesi gereken festival.

O tarihte Bursa'da olmak zorundayım.
Gidin arkadaşlar.
Orada olmak, görev.
Önemli bir gitar adamı anma Festivali dir. Gideceğim Festival dir, gidemeyen arkadaşlar puhahahahah.
katılamayacağım festival. gidebilitesi olanların kaçırmamasını dilediğim.
Fiyatını duyunca bu fiyata bu festival çölde su bulmak gibi bir şey dediğim baba yavuz çetinin anısına düzenlenen harika bir etkinlik. ah istanbulda olmak vardı.
doyumluk değil kesinlikle tadımlık olan bir festival. keşke daha az grup Çıkıp daha Çok şarkı söylenmiş olsaydı. 3' ten fazla şarkı söyleyen olmadı sanırım. grupların yavuz Çetin' in şarkılarını seslendirmemesi de ayrıca şaşırttı.
planım olduğu için gitmekten son anda vazgeçtiğim, plan iptal olduktan sonra da keşke gitseydim diyerek pişman olduğum festival.
kedi kesenlerin, civciv ezenlerin festivali. giden arkadaşlara rica ediyorum, kedi kesmeye çalışanlar olursa durdurun onları. onların da canı var. aynı şey ananıza bacınıza yapılsa hoşunuza gider mi?
aylin aslım sahneye çıktığında oturduğum yerden bile kalkmadığım festival.

sonrasında bi çok kişi de benim gibi oturdu. sahnedeki sanatcıya edilecek en büyük hakaretti bu. ve bundan inanılmaz keyif aldım.
sahte rakı'dan başka kimsenin yavuz çetin cover'ı çalmadığı, yine de dikkatleri geç de olsa rahmetli yavuz abimize çekmek ve onu kalplerde büyütmek hususunda başarıya ulaşmış, seneye kuvvetle muhtemek ikincisi düzenlenecek festival.
keşke yavuz çetin'in kendi olaydı da, festivali yapmamıza gerek kalmayaydı.
2.si gerçekleşecek yavuzfest'in kadrosu yavaş yavaş oturmaya başlamıştır.geçen sene temmuz 5 de yapılmıştı.bu sene de temmuzda yapılacaktır.küçükçiftlik park'da mı olacak yine,bu konu hakkında henüz bilgi yok.Kesinleşen isimler şöyle:

Bulutsuzluk Özlemi
Can Gox
Moğollar
Kurtalan Ekspres
Pentagram
Ceylan Ertem
Sahte Rakı
Mor ve Ötesi
Ogün Sanlısoy
Adamlar
Sibel Tüzün
Mavi Sakal