bugün

Amacı merak edilendir. Amaç köpeğin karnını doyurmaksa git marketten 1 litre süt al. Açık ve net.

https://youtu.be/Jiz_JvPnlwk
Arada patisi ile vurması çok tatlı.
tukyu mitolojisinin tersi olabilir.
Bir kadının memesi emilirkenki görüntüyü youtube da yazarın nasıl bulduğu, ararkenki amacı daha çok merak ettirir.
Bir insan ile bir hayvan arasında bazen mesafeler kalkıyor. Mesela benzer bir olay benim başımda da var: Bir muhabbet kuşum var. bir şey yediğimi görünce o da istiyor. Ağzımı açtırıyor. Kafasını ağzıma sokuyor. yediğim şeyden alıyor. Çok da kafaya takmamak lazım. Olağan şeyler bunlar.
Koca memeli pardon koca yürekli kadındır.
kadında süt olduğuna göre kucağıına çok yakın zamanda ınga bebek almış olmalıdır. o durumdaki kadınlar, diiğer canlıların bebelerine çok düşkün olurlar.

memesinden süt sağıp ılık suyla karıştırıp yavru kedilere vereni biliyorum. kadın, "bunlarda bebek" demişti.

ben resim olarak çok beğendim.

çok güzel birşey yapan bir kadın. ona o hareketi yaptıran şeyin önünde hepiniz saygıyla eğilirsiiniz.

ona o hareketi yaptıran şey, "annelik içgüdüsüdür"...

kukuyu yalatmak falan gibi iğrençlikler yazmışlar, o sıçıılmışlara cevaben, her emziren anne kukusunu yalatmaz, diyelim.

annelik içgüdüsü , tanrısal bir içgüdüdür, dalga geçilecek yanı yoktur.
Annesi ölmüş bir yavru köpeği annelik güdüsüyle besleyen bir kadın olabilir. Hakkında neler atıp tutmuşsunuz öyle ergenler.
Vurduruyordur.
memeler superdir.
Kadının sütü birikmiştir. Kadınlarda süt birikince emzirme ihtiyacı duyarlar. Köpeğin süt annesi olmuş.
köpeği olmak deyiminin aslında ne anlama geldiğini gösteren kadın.
görsel
bu yine sürüldü ortaya, kesin bunu botlar yapıyor.
koynunda köpek besliyordur.
yavru köpeğin süt annesidir.
bıktık bu bot başlıklarından...bbbb.
Emdirecek erkek bulamadığı için olabilir.
köpeği kıskanan ergenler dolmuş başlık.

köpeğin ölmemesi için sağlıklı bir şekilde kendisi beslemek istemiş bence. kötü bir niyet olduğunu zannetmiyorum, bir canlıyı beslemek ne kadar kötü olabilir.
Hindistanda yadirganmayacak kadindir.