bugün

hiperaktif gürültüsüyle felek şaşırtacak derecede impuls verip uyandıran şarkılardır.
(bkz: çikita muz)
(bkz: mehter marşı)
tüm cankan ve ismail yk'nin iğrenç ötesi şarkıları.
ama öte yandan bir judgament efendim bir everytime I die,twisted transistor,another brick in the wall,Deftones - Passenger,Die,die My Darling,Manowar - Hail And Kill,Manowar - Call To Arms,Marilyn Manson - Sweet Dreams,nirvana - nevermind - smells like teen spirit,Opeth - Blackwater Park,Slayer - Angel of Death,slayer - raining blood,Slayer - South Of Heaven,System of a Down - Chop Suey ,Wherever I May Roam herhangi biri çalmaktaysa önce noluyo lan denir ve hemen yataktan zıplanarak eşlik edilir.hatta mükemmel bir uyandırma seçtiği için komşuya minnettar olunur.böyle mükemmel komşuları olan varmı acaba bilemem ama bizimki her cumartesi pazar genelde cankan,ismail yk,alişan,keremccem ve türevleriyle uyandırıyor beni.sadece yataktan noluyo lan diyerek çıkmakla kalınmıyor tabi bu durumda.sinirle üst kata çıkılarak güne leziz bir kavgayla başlanır, müziğin verdiği gerginlik hemen atılır.
ev arkadaşınızın yahut bir komşunuzun son ses açarak size işkence ettiği, uykunuzun içine eden şarkılardır.
sunshine band-that's the way
metallica - master of puppets
*
alpa çino ver paçino yanakları gülpaçino şarkısıdır.
evet evet bu şarkıdır. salonda uyumuş bulunduğum bir gecenin sabahında kuzenimin ne hikmetse cennet mahallesi izleyesi tutmuş. çalan şarkıda alpa çino idi. noluyor ulan diye uyanmanın tam karşılığını verdim o sabah.
teoman-güzel birgün ölmek için'in başı.
bugün baharsa seviş benimle - oya bora * *
domaltan şarkılardır.
metallica - fuel
michael jackson - jam *
(bkz: rip)
(bkz: here comes the rain again)
denemeyin. hoş bir duygu değil. bütün gün bir sis ulutunun arkasında geçiyor sonra.
''WWE- Edge Theme'' dinleyin hak vericeksiniz.
rammstein - du hast
veya
the fall of troy - f.c.p.r.e.m.i.x.
gerizekalı sevgilim-mustafa topaloğlu
bilumum beşiktaş marşları.hayır iyi güzelde şarkılarda,sabahın köründe üstüne koyu bjk taraftarı abinin seside eklenince,insana uyanmışken kabus yaşatıyor
salim adlı şahısın alo isimli şarkısı bir örnektir. *
(bkz: işkence)
bazen adıyla işlevi bire bir uyan şarkılardır.
moonspell - awake
(bkz: neler oluyor hayatta)
(bkz: yine de şahlanıyor aman)
nolacak lan ihtilal oluyo!
''beşiktaşım oley'' tezahüratı.
alarm sesi olarak atanmış şarkılar.
pictures-SOAD