isteyerek yoralım mı kendimizi. Bu nasıl sav böyle.
yapacak daha iyi bir işi olmadığı için yatmış olabilir. kime ne.
takva derece derecedir. onu da yapmayan, yapmaya niyeti olmayanın yanında iyi bir şey yapıyordur. ama çok zor bir işte evine nafaka götürmek için çabalayan biri tutamıyorsa onun da takvası ayrıdır. insan ölçüm biçimleriyle hesaplanacak basit şeyler değil bunlar. kalbinizdeki niyet ve saflık önemli.
Hayır bu şekilde tutup, tutmayana laf edenleri gördü bu gözler .. böyle tutacaksanız hiç tutmayın daha iyi. ağlayacaksanız oynamayalım.
nabalım ya la

ramazana özel oto sanayi de

işe mi girelim.
Pazar günü mecbur yatış yapıyor insan. Evet.
şu saatlerde hiç kemalistler x'dir,y'dir başlıkları açılmadığına göre realitesi yüksektir.
Evet ve bu götler oruç tutuyorum fenalaştım ayağına sürekli işten kaçarlar, kaytarırlar başkalarına yüklerler işleri. Evet evet açıkça götler. iş yerinde gotunu serip oruçluyum ayağına başkalarının hakkına geçerken tuttukları orucu bir taraflarına soksunlar. Hastane de yaparlar bir de bunu diploması yetmezken gelir torpille işe başlar. Malum şahısların torpiliyle. Sonra ay oruçluyum ah fena oldum. Fena oluyorsan tutma o zaman amcık. Ya da ver maaşını yerine çalışanlara.
ramazan ayında çokça gördüğümüz çakma müslüman v.2.0.1 sürümüdür.

kendilerini müslüman sanar islamcı kesilirler hatta oruç tutmayalara laf söyleyen kitledir.