bugün

Az önce söylediği kadar anlamsız, saçma sapan bir şarkı hiç duymadım. sesi de çok kötü.
sesini iyi kullanan yorumcu. nolur nolur nolur şarkısını ara sıra açıp deliler gibi dans etmişliğim var. bu da böyle bir itirafımdır.
Pek tatlı kızdır.
gel şarkısıyla bir kez daha hayran bırakan kadın.
Aslında bir konu var şarkısındaki üçgen gezegengenler imgelemiyle bana eşitsiz adaletsiz ve sınıf çatışmalarıyla dolu olan dünyamızı anımsatan şarkıcı.

Sevilesidir, net.
güzel şarkıları olan güzel kadın.
müziğini diğerleri gibi arabeske ve alaturkaya bulaştırmadan gerçekten layığıyla yapan, türünün son örneği olan müzisyendir. aynı zamanda bir melek kadar güzeldir. gaye su akyol ve ceylan ertem senin bokunu yesin yase'ciğim.

(bkz: venüste uyandım)
nolur nolur nolur dan ibarettir.

hehehe.
"güneşim vardı suya düştü hiç çıkmıyor
Yıldızlar vardı bir bir kaydı
Ama şimdi hepsi yerli yerinde."

Kırmızı kurnaz tilki
Çok severek dinliyorum kendisini.. Başarılarının devamını dileyerekten gözlerinden öpüyorum..
Bak bunlar da vardı, vardı ve bitiyor 
Bunlar kalanlar arta, bu da bize niye yetiyor? 
Gecesi soğuk, yeri çorak, 
Bir arada toplanmış. 
Gerçeğin olmadığı, hayallerimiz eriyor... 

Burda değil bir yerde 
Ve bilmiyoruz ne nerede, 
Ve bilmiyoruz ne nerede, 
O da sana ait değil yaşantımız sürüyor. 

Bırak bu rock'n roll'u! 
Geceleri ve kızları! 
Al henüz güzel olanları, 
Bırakıp yalanları! 

Bırak bu rock n roll'u! 
Geceleri ve kızları! 
Hırslandırıp kandırıp, 
Bırakıp kalanları kalanlarla! 

O kalanın hiç hali yok, 
Gitmeye meyil ediyor... 
Konumuz hep diğerleri 
Ne sen ne de ben değiliz. 
Yok bunlar yok şunlar 
Ne yapmış sana onlar? 

Yüzün hep burukmuş, 
Sararıp solmuş 
Nereden vurulmuş, 
Yenilip yutulmuşsun! 
Ne seni var ediyor?

Yasemin mori-Bırak bu rock n roll'u.
güzel şarkıları olan güzel şarkıcı.
-beni nasıl isterdin?
-tek parça.

(bkz: mutsuz punk)
tam anlamıyla bayıldığım hatundur. gözüne, kaşına, güzelliğine, sempatikliğine, sivri cevaplarına, sorulara geç ve saçma cevaplar vermesine, şarkılarına, o björkümtırak vokallerine, kıvırcıklığına, aslan yeleliğine, farklı bir şeyler yapma çabasına, muadili ceylan ertem gibi arabesk batağına düşmemesine, seksiliğine her bir şeyine ayrı ayrı bayılıyorum.

kadın dediğin böyle olur. gerisi leş.
yeni şarkısı düşmüştür
pek de şıktır üstelik Korhan Futacı ve Kara Orkestra da projenin dahilindedir.
daha ne olsundur
Daha ayrıntılı bilgi için şarkının başlığına tıklayınız

(bkz: yine buluşuruz)
özlediğim kadın.
hayallerimdeki hatundur. bir insan hem nasıl bu kadar güzel hem nasıl bu kadar çekici hem nasıl bu kadar deliliğin uç noktalarında gezebilir aklım almıyor.

bu da dün akşam yayınlanan yeni videosu;

https://www.youtube.com/watch?v=BgsIA0749bM
Sesi de kendisi de tatlıdır.
Lezbiyen olsam ilk bu dişiye yürürdüm.
harika şarkılarının yanında çok da sevimli ve içten bir tavrı olan müzisyen kişisi. bir konserinde kısa da olsa bir tanışmamız olmuştu ondan beri daha sık takip ederim netd bünyesinde müzisyenlerle yaptığı evden uzakta programı da çok güzel.
son albümü de çok güzel. alternatif , niş bir iş yapıyor ama hiç kimseye uzak değil.
(bkz: kadın)

yeryüzünde gördüğüm en tatlı cadı. aslında çoğunlukla gökyüzünde görüyorum kendisini. kendisi bir kuzgun gibi.
birileri var ve nolur favori parçlarım olmakla birlikte, yaptığı albümler hep kalitelidir. belirli bir kitleye hitap eder, sevilir, dinlenir.
Adını duyduğum anda '' bir adım atsan bana doğru, görüversen sonra beni..'' şarkısını içimden hızlıca söylemeye başladığım efsane bir müzik sanatçısıdır. Bir kere olsun n'olur n'olur..
Değişik.
Tek kelimeyle değişiktir.
Geçenlerde canlı dinleme imkanım oldu abi kadın çok iyi ya performansı görülmeye değer.
(bkz: 1982) doğumludur.
güncel Önemli Başlıklar