bugün

entry tadında mesajlardır. ama sözlükte deşifre edilmesi yasaktır. en iyi ihtimalle çaylak olunur.
slm asl plz.
delicesine kahkaha attırıp, annenin mutfaktan koşup gelmesine neden olabilenleri vardır.
moderasyonun yeni yazar olanlara gönderdiği klasik şablonla beraber bazı özel mesajlardır.
entrylerde açıklandığı takdirde çaylaklık sebebi olduğu için, yardığına yaracağına pişman edecek mesajlardır.
belki biraz nickim sebebi ile yarmıştır:

selam goyaym o dibaya,

yazar oldun. aramıza hoşgeldin. takıldığın herhangi bir konu olursa bu sayfadaki "bir derdim var" butonu ile yardım isteyebilirsin.

ayrıca http://goyaym-o-dibaya.uludagsozluk.com şeklinde de bir sayfan var.
ismi ben de saklı olmak üzere bana gelen bir özel mesaj. modern de ekran gorüntüsü mevcuttur.

1. mesaj: hocam kusura bakma ama benim hesabı sildirmem gerekiyor. birazdan sana gönderceğim küfürlü mesajı mod' a ulastırırsan sevinirim. kişisel bişey yok bilesin.
Cevap Yaz | geçmiş | Sil | x | 22 haziran

2. mesaj: ebeni sikiim lan senin görüşlerinin ...
Cevap Yaz | geçmiş | Sil | x | 22 haziran 2009, pazartesi 15:44

ben cevap verdim tabi: hocam bu küfürle anca caylak olursun dedim cevap gelmedi. şikayet ettim sonra arkadaş çaylak olmuş. asfafsafadffda

edit: lan bu başlığı ben açmadım. bir ton entry vardı lan!

not: not: kaç aydır duran şeyi simdi mi siliyosunuz ? ayrıca buna benzer bir çok entry bulunmakta. haa diyebilirsiniz ki ama onlar özel mesaj değil, ben de diyorum bu da değil ! ben uydurdum.
özel mesajların sözlük içinde paylaşılması yasak olduğu için altı doldurulamayacak başlıktır.
+ bu entryniz süper hocam.
- bence de!!!
#5452610 nolu entry'nin devamı olarak başka bir üyeden gelen başka bir mesaj. sanıyorum ünlü oldum. asafsafdafsfa

meraba, çok salaksınız, aptalsınız.
bunu mod'a gönderin de havamızı bulalım, oh yea men madafaka!
Cevap Yaz | geçmiş | Sil | x | 23 haziran 2009, Salı 17:39

not: kaç aydır duran şeyi simdi mi siliyosunuz ? ayrıca buna benzer bir çok entry bulunmakta. haa diyebilirsiniz ki ama onlar özel mesaj değil, ben de diyorum bu da değil ! ben uydurdum.
şahsıma yanlışlıkla gelmiş bir mesaj. nick sahibi kesinlikle paylaşılmayacaktır. *

--spoiler--
evet erkekti; tam bir fiyasko.
o konu bana kalsın.

benim ilk hemcinsimle ilişkim de 5 yıllık kankamlaydı.
o zamanda erkek sevgilim de vardı.

yaz tatilinde yalnız kalınca öylece gelişti yani.

sonrasında ne zaman istersek takıldık ve kıskançlık olmadı.

arada derin bir dostluk vardı yani

sonra başka kişilerle de cinsel amaçlı takıldım.

yoksa hiçbir zaman bir bayanla sevgli olmadım.
bu kaçamak gibi düşün.

ama sevgimi ilgimi böyle bir insan karşıma çıkarsa
ona vermeyi düşünüyorum. belki de hatam budur.
--spoiler--
özel mesajları deşifre etmek doğru olmadığından, hepsi tanım haline sokulabilemez.

ancak; bir deşifre olmayan, muhatabın izni dahilinde yazılmasında sakınca yoktur tarafımca.

ben izinsiz ve üstü kapalı bi' tane yazayım;

- hacı sen yoksa x üstad mısın?

+ x üstad çok iyi de, çok da şişman, ben atletik bi' adamım.

muhatabı bilmiyorum, ben yazdım, ben söyleedim, ben güldüm.