bugün

"dünya türkçe konuşuyor, darısı ülkemin başına." pek güldürmese de baya düşündürmüştür.
http://galeri.uludagsozlu...twitter-iletileri-290023/
'çıldırt bizi,delirt bizi başbakanım.'
"zekeriya beyaz : kendimle göz göze geldiğim anlar da oldu."
görsel

hiç fena değil.
Biz de bilirdik sevip serbest bırakmayı ama almaz içimiz böyle bi gavatlığı.
*
Cehennemde kızlar teklif ediyor.
görsel
"Biscolata reklamında Türk erkekleri de var. O gördüğünüz ağaçlar, masalar hep bizimkiler."
Türk kızına 'sana çok ihtiyacım var..' desen, 'hmm.. ihtiyaç malzemesiyim ben yani tmm..' der.
Arkadaşlar tatilden döndüm sansınlar diye "omzuma dokunmayın olm acıyor" diyorum,bu sefer de "baban mı dövdü" diyolar.. ortamımı değiştircem
pes oynarken oyunu durdurup "sevgilim mesaj attı hemen cevap yazmam lazım!" diye bağırdım. yalan tabi mesaj yok. maksat etraftan alkış almak
Kıza "allah şifalar versin çok kötü görünüyor, hangi hayvan yaptı bunu sana?" dedim, meğer eyeliner sürmüş.. cahiliz işte.
Annemi arayıp "hehe siz de şimdi benden mi konuşuyordunuz" dedim,yoo dedi. telefonu duvara fırlattım.. niye ben ailemin aklına gelmiyorum ya
kadınlara benim de pek güvenim kalmadı artık.. bu saatten sonra adriana lima bile gelip kapımda yalvarsa gene de olur.. bak o olur.
"hamit altıntop transferini ilk olarak fanatik gazetesi 25 agustos 2003'de "hamit galatasaray'da" manşeti ile duyurmuştu"
şu an kimbilir kaç kişi eve manita atıyor.. biri de yanlışlıkla bizim eve atsa bari.. dur kapıyı açık bırakayım.
--spoiler--
arkadaşlar dediğinizi yapip yaz başinda kapi önüne 1 kap su koydum. sikine takan olmadi. hayvanlik kalmamiş kimsede.
--spoiler--
Tom Cruise ve David Beckham gibi iki erkeği aynı yatakta yakalamışsın, fırsatını bulmuşken grup yapacağına, gurur yapıyosun Katie Holmes. @10uncuKoylu.
*
şamil sen izleme bokunu çıkarıyosun Kral Emrah Serbes.
Son dakika: trabzonspor galatasaray'da!
Sözlükte bi espriler bi şakalarrr, herkes cem yılmaz olmuş. Adamlar hem salak hem fakir :( yazık la vallaa

2. tweet
kaan çaylak oldum sözlüktee :(

e olan biteni ilgiyle izlerken komik oluyor haliyle.
Gün itibariyle,

Allah (c.c)

Gunaydin; sabah namazini gercekten erken saate almisiz

Ferdi Carrefour

-Hayal kırıklığı: Bob Ross ile aynı anda doğa resmine başlayıp, m harfinden yapılmış bir kuş ve dağların arasından doğan güneşle kalakalmak.

-"Cumartesi gecesi dışarı çıkmayıp gürültü patırtıdan uzak kaldım, hem her yerde çevirme vardır şimdi" - Pollyanna.

-Acun Ilıcalı 21.000 liraya 700 çorap almış.. o kadar para verdiğine göre tekini kaybedince kendi kendine geri geliyor sanırım. eğitimliler. *

-Eda Taşpınar giyinik yakalandı.

Bunlarda anonimler,

-bi hristiyan niye ateist olur ki lan. namaz yok, oruç yok, yapman gereken tek şey şaşırdığında "oo my god" demek. adamlarda zeka sıfır.

-istanbul trafiğinden kurtulmanın yolu Çankırı'ya gitmektir. Hem böylece gerçekten Çankırı diye bir yer var mı öğrenmiş oluruz.
evlilik programı kadının erkekte aradıkları; evi olsun, arabası olsun, emekli maaşı olsun, şekeri olsun, tansiyonu olsun, gidici olsun..
shaolin rahiplerini ülkemizdeki devlet dairelerinde sabır testine tabi tutsalar çoğu, rahipliğe de tapınağa da küfredip istifasını verir.