bugün

"kışın götümüz donuyor, yazın götümüzden ter geliyor. mevsimlerin götümüzle bir alıp veremediği olduğu kesin, ama yine de sonbaharla ilkbaharın da planlarını öğrenmek lazım neme lazım, göt bu sonuçta!!!"
"evde kedi köpek beslemekle olmaz, hayvansever dediğin benim gibi koynunda yilan besleyecek!!".agir yarali bir ablamiz.
SEVGiLiLER GÜNÜ ÇEKiLiŞiMiZ iÇiN GERi SAYIM BAŞLADI BiLE *

10 ŞUBAT 2013 PAZAR GÜNÜ, SAAT 20:00'A KADAR YAPMANIZ GEREKENLER:
(SAYFAMIZI BEĞENiP)
1-PAYLAŞILAN RESMi BEĞENiP, RESMi KENDi SAYFANIZDA PAYLAŞMAK. http://www.facebook.com/p...06&type=1&theater
2-RESMiN ALTINA 'KATILDIM' ŞEKLiNDE YORUM BIRAKMAK..
YORUMUNUZDA EN AZ 3 ARKADAŞINIZI ETiKETLEMEK.
bir gün hristiyan bir çocuk, bisiklet satan bir mağazanın önünde durur ve annesine alması için ısrar eder.
annesi oğluna, hz.isa'ya dua et o sana verir der.
sonraki gün çocuk koşarak kiliseye gider ve meryem ana heykelini çalıp eve götürür.
çocuk eve döndüğünde dua eder,

ey isa! anan elimde. o bisikleti istiyorum.
bir öğretmen arkadaşım, sınav hazırlıyor. yanımda güncelledi durumunu:
"kafamda deli sorular"
"arkadaşlar lütfen kağıttan uçak yapıp dışarı atmayın, galatasaraylıla­r onu sneijder'in uçağı sanıp seviniyorlar."

galatasaray'lıyım ama güldüm yahu.

edit: tabi bunlar hep sneijder gelmeden önceydi...
"evrenin başka yerlerinde de zeki canlıların var olduğunun en kesin kanıtı, şimdiye dek bizimle hiç irtibata geçmeye çalışmamış olmalarıdır"
" zannımca bizim okuldaki öğrencilerin hepsi dinsiz ve ahlaksız. ders notlarına bakıyorum da "din kültürü ve ahlak bilgisi" dersinden 5 üzerinden 5 alabilen iki tane öğrenci var % 60-70 civarı da 1-2 gibi notlar. çocuk türkçe ingilizce matematik fen sosyal hepsini çalışmış 5 almış "din kültürü ve ahlak bilgisi" 2 (iki). ya bu çocukların hepsinde bi bozukluk var ya da bu notları dağıtanda. "
Annen 'nerdesin' diye sorduğunda 2 dkya geliyorum deyip 1 saat sonra gelirsen, oda sabahları saat 6'da "hadi kalk, saat 8 oldu'' der.
"iddaya öyle sarmış arkadaşlarım var ki, in-cin top oynuyor dışarda dedim,handikaplı cin dedi."
seviyorsan git uyu bence. bu saatten sonra anca rüyanda görürsün.
şu facebook ne kadar güzel bir şey lan. ilkokulda kaybettiğim silgimi buldum.
"Ağlama Bursalı, akıttığın TiMSAH GÖZYAŞLARI"
"Bursada üç üç üç diye bağıran Bursaspor taraftarları değil kuzenleriydi"*
Sneijder'ı beklerken tanışıp evlenen Ahu F-Ali Y çiftinin havaalanı hastanesinde bir erkek çocuğu dunyaya geldi.Bebeğe "UMUT"adı verildi.
sigara gibi olacaksın bu hayatta... öldürür yazacak ama vazgeçilmez olacaksın...!
Çizgi filmlerden öğrendiğim en şaşırtıcı gerçeklerden biri de şudur ki, boşlukta koştuğunu anlayana kadar düşmezsin.
Basligi anlamamis yazarlarin entryleriyle dolu olan basliktir. Yaran diyor kardesim,msn icin koyucu nick yazmiyor orada
Öldükten sonra kendinize rahmet diletmek isterseniz vatan haini olun. Ali denedi 100 de 100 çalışıyo.
San Marino gol attı , San Marino galibiyet aldı gibi mesajlara itibar etmeyiniz.

-San Marino Emniyet Müdürlüğü.
Kıza naber? diyorum 'eyvallah, sen?' diyor. Üstünü arasan tespih, emanet, yedek şarjör çıkar.
Yeni doğan karadeniz bebeğine idris ismini koyarsan o bebek o yaşta direk müteahhit olur direk fırıncı olur.
13 yaşındaki kuzenim
"siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz?!?!?!"
yazmış... "otuzbir olabilir mi?" diye yorum yapıcaktım ama, kesin anneme ispiyonlar adi.
"korkarım bir gün kapı çalacak ve tanımadığım bir adam, 32 ortak arkadaşımız var içeri girebilir miyim, diyecek.."
not: şaka maka, olacak.
Erkek: selam naber *
kezban: oha yni skseydn.s.s.s