bugün

ben önceden şizofrendim, şimdi değiliz.
--spoiler--
Burak Yılmaz santrada oyunu başlatıp 8 saniye sonra golü atınca Aykut Kocaman "Trabzonsporun santraları incelensin. Burak da incelensin" dedi..
--spoiler--
küçükken yaramaz derlerdi , büyüdüm yarabiliyorum
ve isa sordu onlara:
- sizce ben kimim?
ve onlar dediler ki:
- sen varoluşun kökeninin eskatalojik manifestosu, birbirimizle ilişkilerimizin gerçek anlamını bulduğumuz simgesin."
ve şöyle dedi isa onlara:
- ha !
"bankanın biri sevgililer gününe özel ihtiyaç kredisi veriyormuş. evrak olarak da manitayi götürcen şubeye heralde".
--spoiler--
en piçinin bile "abi nefes alsın yeter" ini alır, "abi öyle güzel nefes alıyor ki bir görsen" e dönüştürür aşk. adamın nefesini keser...
--spoiler--
"facebook durumuna 'uçurumun kenarındayım rüzgar esse de düşsem' yazan arkadaşımı dürttüm, düşsün ibne xd"
*
aşk tesadüfleri sever filminden çıkan kızlardan birini kestim. avm çıkışında kıza bilerek çarptım. tesadüfle aşık olduk. mutluyuz...
insanlar ikiye ayrılır yeter ki keskin bir şeyler olsun.
sevgililer gününde sevgilisini koluna takıp karşıdan özencik yapanlar, akşama kandilde dualarıma hazır olun..
begendiysen like it , istiyorsan suck it , cekemediysen s*ktir git .....

p.s: yazan arkadasla ikinci bi emre kadar gorusmeme karari alindi
seni hatırlatan slow şarkıyı remix yapıp kopmasını da bilirim....
en çok güldüklerimden biri xxx is tanbullu and xxx is railin a**na koyar.
Dr.Oetker'den esinlenerek babaanneme, bana supangle yapar mısın dedim. Ney subhaneke mi dedi. Oturduk Stv izliyoruz şu an.
erkenden kalkıp bütün gün yatıcam...
araknafobia örümcek fobisidir. oturduğum bu yer swiss otel lobisidir.
--spoiler--
bugün için kiralık, gezmeli eğlenmeli, bayandan az kullanılmış, 15'inde kendi kendini yok edebilecek; tercihen uzun boylu, esmer bir sevgili aranıyor.
--spoiler--

töbe töbe!...
Teflon tava gibiyim.Kimseye yanmam, kimseye yapışmam.
Sevgililer gününü sevgilisiyle geçirmek isteyenler ve sevgililer gününde sevgilisine geçirmek isteyenler olarak ikiye ayrılıyoruz.
14 subat'ta eski sevgililerinizin hepsine kandil mesajı atın ask'a gelmediler bari imana gelsinler. *
google'ın bile 14 şubat sevgililer günü için yaptığı logo bi boka benzemiyor lan. anlaşılan logoyu çizen adamın da sevgilisi yok..
hayatıma fön çeksem düzelir mi acaba ?
Dünkü yazı bazı sorunlar nedeniyle bugünkü yazı olacaktı fakat olamadı. Yarınki yazı olur mu artık onu da ben bilmiyorum.
14 şubattan önce sevgiLisinden ayrıLdığı için bugün pişman oLan insan: hiç uğraşma o şemsiye açıLmaz... *
" emo kızlar, dildoyu çıkarında rahat yazın "
* süffferr demmyyyy
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar