bugün

--spoiler--
medyum mustafa k. diye biri arkadaş listeme ekleme talebi göndermiş. o kadar iyi medyum olsa kabul etmeyeceğimi de bilir, göndermezdi.
--spoiler--
118 80 i aradm kendi numarami istedim. oyle bir numara kayitlarimizda yok dedi. tamam yaz veriyorum dedim. yüzüme kapatti*
--spoiler--
serdar ortaç dinlemek gibiydi seni sevmek, işkenceye döndürüyordun hayatımı ancak dansçı kızlarına bayılıyordum. .d.d
--spoiler--
herkesin seksen aldığı bir sınav sonrası ''sınavdan 70 aldım '' şeklindeki ya da '' alemde bizi çekemeyen çok kankaaaaa '' şeklindeki yazılardır.
Sizin arayıp da ulaşamadıklarınızı ben meşgule veriyorum.

Adama laf söylenmez beyler. meşgule veriyormuş.
ErkekLer kaçan kovaLanır Modunu bıraksın artık. Görüyoruz ki kaçanı değiL açanı kovaLıyorsunuz. *
metin isimli bir arkadaşın enteresan iletisi;

götüm kaşınıyor.

altına yazılan cevap daha bombastik: metin kızsan sevişelimmi?
grip olan arkadaşımın teki "hastaa.." diye yazmış iletisine ve ardından olaylar şöle gelişmiş:
arkadaşımın arkadaşı-"ayyy kıyamam sana ben acil şifalar tatlm sana.dikkat et kendine."
arkadaşım-"mesaj alınmıştırr:):)tamam ben en iyisi yatiyim dinleniyim o zmn..teşekkürlerr şekerimmm,öptüm seniii (:"
çok yorumsuz kaldım be sözlük!
hayat feysbuka benzemez arkandan yorum yaparlar bildirileri göremezsin.*
"spartacus'te bile hüngür hüngür ağlıyosam bence dünya çapındaki bütün anneannelerle kapışmaya hazırım !!"
te allam
noktasına, virgülüne dokunmadan
"rüyalar gerçek olsa ,rüyalar gerçek olmasa =)istediğim olsun istemediğim kalsın ...:P "
ama beni asıl yaran buna yapılan ilk yorum:
"salah, yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk"
ben ne safiyeler gördüm altında jartiyer yok ben ne jartiyerler gördüm içinde safiye yok.

öhhh ne güzel demiş.
"dinlerken seni hatırlatan slow şarkıları remix yapıp kopmasınıda bilirim...."
ha bi de bugün sabah sabah gördüğüm, beni benden alan sabahın sedası arkadaş(mı desem ne desem bilemedim..)
-alfabeyi̇ sayiyorum..........
''a,b,c,d,e,f,g,h,ı,i,j,k,l,m,n,??????????????????,ö,p,r,s,...............
eeeeeeee ....................''o''........ yok???????????

ve ardından yorumlar kısmında olaylar şöyle pekişir:
-"sen alfabeyi devm ettir önce:d"
-"ben başlattımm gerisini sen getirrr .. ö.p.e.r.s.eeeee o demişim :pp"

buu nediirr yaaaaaaaa! çözebilen varsa berigelsin sözlük ahalisi!
17 yaşındaki ergen kardeşimi burdan bütün sözlüğe reklam etmek istiyorum. kendisi öz kardeşimdir, şu an itibariyle iletisini aynen kopyalayıp yapıştırıyorum;

''sen piyonsan ben de şah!seni kaybedersem en fazla iki puanım gider,ama sen beni kaybedersen oyun biter...''

haha, yürü bee koççum benim.
"Hakikaten bu üniversite insanı ileri görüşlü yapıyor. Sene başında ben bu dersten kalırım diyosun ve o dersten kalıyosun."
beğendim ki. *
yanlış yazılmış ingilizce cümleler.
" o an anladım ki o cnbc e ben ise flash tv idim. o ustalara saygı kuşağıydı ben ise türkü bacı."
şimdi bi mesaj gelse,senden olsa,içinde özledim yazsa.
edit:imla
edit:1:orjinalliği bozmak istemedim. *
'' hayatıma fön çeksem düzelir mi acaba.. '' bak hele bak bak bak... '' xd '' koy sonuna iyice yardırsın ortalığı..
"birazdan bankamın müşteri temsilcisini arayıp, anasının kızlık soyadını soracam. bakalım kendini nasıl hissedecek."
"Pantolon etek, vatka gibi çirkin moda akımlarını atlattık ama "Saçın ön kısmını 360 derece bukle yapma" modasından sağ çıkamayabiliriz."
"Sen Bihter Ziyagilsin aptallık etme." Firdevs Yöreoğlu 2010 - "Sen şehzade anasısın, aklını kullan." Hafsa Sultan 1520
"Arda da Sinem Kobal'ın yeteneksizliğini farketmiş olacak ki diziyi bırakması karşılığında 3 katı ücret teklif etmiş. Ben 5 katını veriyorum!"
Aynen yazan şudur.
Koskoca Kanuni Sultan Süleymana "Süliman" desem benide si*erdi.