bugün

sinirlenince çok güzel oluyosun kiz !
+ iyi de sinirlenmedim ki.
- evet işte, bok gibisin şu an.
+ ne diyosun mal !
- işte bu bu, bozma sakı
Keşke insanların Üzerinede Sağ Tıklayıp " Özelliklerini Göster" Yapabilseydik.
--spoiler--
ve sen qeldin,arkandan bakakaldım,seni hissettim,ve seni buldum,ve seni sevdim,ve seni yaşamak istedim,seni qördüm,bizi qördüm,yaşadım,ve yaşamak istiyorumm,olmasını yüreqimden istedim,ve hala istiyorum,sonra diyorum özlerim yaww..ama yine özlüyodum ve yine özlüyorum..çünkü biliyorum bu aşktı..ve ben sana aşık oldum,ve ben seni sevdim,ve ben sana varımm..
3 dakika önce · beğen ·
--spoiler--

edebi denemeler volume 1
( maalesef arkadaş listemde )
seks için en ideal saat altıymış. doğru aslında beni o saatte birisi uyandırsa amına koyarım.
- Anne duydun mu komşunun çocuğu üniversiteyi kazanamamış. + Onun kadar olamadın. - Lan!?
olm ntvsporu acın lan,rusyanın voleybol macı var.
Gökten 3 elma düşse ... iPhone, iPad ve iMac.
"Babam tutturdu sihirli annemi aç diye allahım ben bu adamla ne yapacağım."*
alttaki 2 yorumu begenn duvarındayım <3.
Volswagen'in sitesine girip istediğin modeli seçip kendi arabanı yaratabiliyorsun.Girdim baktım yarattım.Sonuçta çıkan fiyatı görünce zaten anca yaratabileceğimi farkettim. o ne lan!
- orda durumlar nasıl sertap ?
+ tecavüze uğradım hakan. ama olsun,hayat paylaşınca güzel.lalalalalalalaaaaaa.
Japonyada hırsız yakalayan bir robot icat etmişler.
Amerikada 5 dakikada 180 hırsız yakalamış.
italyada 5 dakikada 80 hırsız yakalamış.
Fransana 5 dakikada 30 hırsız yakalamış.
Türkiye'de 5 dakikada robotu çalmışlar..
google>komik facebook lafları>sol tık>sağ tık> kopyala> sol tık uludağ sözlük>yaran facebook iletileri>sağ tık>yapıştır

ertesi gün;

sol tık dünün en beğenilen entry'leri.
"Kızlar, Siz barda tanıştığnz adamın evine gitseniz anında ''Kaşar'' olursunuz, Elin kızı gidnce ''incir Reçeli'' olur."
yörüngeye yerleşen türk uydusu "rasat" ilk sinyali göndermiş:"rus uydusu taş, allahıma taş !''.
+ Emre ben gidiyorum.
- Git gideceksen bekleme, farklı değilsin sen de.
+ Emre abartma fırına ekmek almaya gidiyorum.
--spoiler--
hahahayy bugun 2 tane görücüm cikmiş:-))) hergün cikiyooo..
--spoiler--

şu garibimin sevindirik olmasına gülsem mi yoksa kendi acınılası halime ağlasam mı bilemedim ben şimdi.*
ama arkadaş listemi yeni baştan gözden geçirmeyi düşünüyorum.*
hayriye - hayri, fikriye - fikri, naciye - naci,şimdi bu durumda huriye bayan adıysa cennetteki huriler! beklenti içersine girmesek mi acaba...
ilk olarak gördüğüm:

-merak ediyorum da acaba inekler bize sütünü helal edecekler mi?
(arkadaşım hangi ineğin sütünü içiyorsan bende ondan içmek istiyorum)

diğeri:

-sizin ulaşamadıklarınızı ben meşgule veriyorum.
(of off abimiz fena atarlı giderli...)

(bkz: sizin yaptığınız gider benim hoşuma gider)
"sahura gitti dönecek. dönerse senindir, dönmezse davulcunun olmuştur."
Psikolog olsam; hastalarıma "seninki de cekilecek dert değil kardeş, resmen göte gelmişsin sen" falan demek isterim ama ekmek parası işte.
şikeli maçta gol atan futbolcu, golü attıktan sonra yüzüğünü öperse karısını aldatmış olmaz mı?
"öğretmenler gününde altın kolye,altın yüzük,altın bilezik falan alan psikopat veliler var ya işte bana onlardan bol bol denk gelsin amin"

öğretmenlik kazanan arkadaşımın iletisi.
Gargamel en pislik en kötü adamın önde gideni değil mi? Hani şirinleri iyi olanlar görebiliyordu? Yıllardır fena keklemişler bizi.
galatasaraylı bir arkadaşıma lys nasıl geçti diye sordum kötüydü ama bizim uefa kupamız var dedi. * * *