bugün

+ anne babamla nasıl tanıştnız ? - babanla biz kankaydık yavrum
annemin ''allah belanı versin senin'' dediği gün karşılaştım onunla.
ya sizin de sayfanın sağ tarafında "arkadaşlarından hangisi sevişmek ister" diye bi reklam çıkıyor mu? bu ne len! facebook bizi pezevenk sandı galiba. beni yormayın kim sevişmek istiyosa gitsin söylesin şunlar

an itibariyle iletimdir.
biriyle film izlerken bir sahneyi kaçırıp "ne dedi?" diye sormayın, zaten ne hikmetse o da anlamamıştır kesin.
-içimde böyle adını koyamadığım bi duygu var..
-feriha
-ne??
-duygunun diyorum,adını feriha koy *
suna bakar mısınız ya, malatyaya gittim ama hiç mal yoktu ay çok şaşırdım .. *
'sahurda sırf içinde cennet lafı geçiyor diye cennet mahallesini yayınlayan show tv; o dini program değil lan.'
şeytanın kanatları yoktur amaa topuklu ayakkabıları vardır..
*kusursuzmuyum ? benim yaralarim da var sarilacak...benden baska herkes mi guclu ? kimse aglamaz mi dusunce ? ben gucsuzum... dusunce aglarim... sevince sonuna kadar yasarim... gulerim...benim hicmi kusurlarim yok... varrrrrr var... cunku bende " i n s a n i m "
*hayat canimdan can aliyor, kimseler bilemiyor,belkide biliyor'da bilmezden geliyor.adaaaaam sende herzaman buyuk balik kucuk baligi yutmuyormu...cenabi haktan gelene sabretmek guzeldir...ama onlari acilari ile basbasa birakmak insafsizliktir...daaaaa bunu bilen varmidir.
* hepinizin cumalari hayirli olsun. allaha emanet olun
VE TARANANAMMM
*BU DULLAR BÜYÜLÜYOR!!!

HEPSi 50LiLiK Bi AMCANIN PROFiLiNDEN.
- oğlum kolundaki ne? + dövme baba. - dövmeyeceğim oğlum söyle,kolundaki ne?
şu ortasına dikkatli bakınca birden bire canavar, zombi, gulyabani falan çıkan vidyoları gönderenlerin boyu devrilsin.
yufka yüreğini herkese açarsan, kol böreği olarak sana geri döner.
fuck çete savaşları.
Google arama motoruna "kusur" yazdım. Kusuru kendinde ara dedi.yakında küfürde eder artık.
ciddi bir ilişki istiyorum artık. öyle mesaj falan değil, faks çekelim birbirimize.
Derste "Hep aynı parmakları görüyorum" diyen hocama; Değişik olsun diye, orta parmağımı kaldırdım.
sinirden ne yazacağımı bilemeyip klavyenin tuşlarına bastığım anda dökülüveren cümledir.

"yahu sen türkiyesin o kandile benzin dök yak" diyeceğim ama bizde benzin de pahalı !

(bkz: eski yesil kulluk)
+Mustafa size geliyorum evde eksik var mı?
-Omuzumda başın eksik yatağımda kokun
+Hı ben sonra geleyim
-Tenimde tenin eksik gel de bir dokun.
'Yarabbim daral has come to me' pes artık.
kanka futbol için yaratılmışsın da, futbolcu olarak değil.
"mutlu etmeyeceksen, meşgul de etmeyeceksin" -özdemir asaf
"tatmin etmeyeceksen, tahrik de etmeyeceksin" -şahin k.
Kafamı çevirmeden etrafımdaki kızları kesme yeteneğimi, küçükken berberde kafa sabit halde köşedeki televizyonu izlemeye çalışarak kazandım.
zekice bir nick almış sekizinci nesil yazardır kendileri. 224 sayfa nick altı... *
türkçede kelimeler yazıldığı gibi okunur fakat tek bir istisna vardır terörist diye yazılır orospu çocuğu diye okunur.
-senin kazan doğurdu komşu. +tabi doğurur hocam, amına koymuşsun kazanın baksana.
güncel Önemli Başlıklar