bugün

başlıktan anlaşıldığı üzere komik ayrılma sebepleridir.

(bkz: sen de tuvalete giden kızlardanmışsın)

(bkz: bokun da pembe değil ayrıca)
teyzesine, annesine içinde bir liseli kızın yaşamaması gerekenlerin olduğu birçok mesajı telefonda yakalatmak. akabinde annenin, teyzenin ve bilimum birkaç akrabanın daha karatekirin peşine düşmesi. sonuç olarak ayrılık.
(bkz: sanki kaydık)
-ayrılmamız gerek.
+neden ya biraz önce öyle demiyordun ama?
-olsun o ben seninle yatmadan önceydi.
+şimdi ne değişti.
-bitti.by
+beni böyle bırakamazsın?
-haklısın öyle bırakamam merak etme evine götürücem seni
(bkz: artık biz kardeş gibi olduk)
-ayrılmamız lazım banu.
*neden?
-böylesi senin için daha iyi.
*benim için neyin iyi olduğuna da bırak ben karar vereyim.
-böylesi senin için daha iyi dedim banu. sen daha iyilerine layıksın
sevmeye başlamak.
evet, hem komik, hem acı, hem bilmemne, hepsi var. neden bilmiyorum ama öyle, tarz olayı herhal.
en saçması da ben seni haketmiyorum tarzında olanıdır.
kocası jedi tapınağını basıp padawan'ları biçti diye ayrılanı bilirim ben.
sevgili kişisine gora filmindeki "senin yüzüne n'olmuş? " esprisinin yapılması akabinde sevgili kişisinin "sahi, n"olmuş?" diye cevap vermesi ve espriyi yapan sevgili kişisininde kahkaha atar bir biçimde "işte bende onu diyorum, n'olmuş?" demesi ve "ya bi git" * lafının ciddiyetini öğrenmesiyle meydana gelmiş, anlatılan insanları da yardırmış türünden ayrılma sebepleridir.
hatunun annesinden 'anan' diye bahsetmek.
sevgiliniz olan kızın"aşkım bu akşam rakı içelim mi" diye sorması bayiden rakı ve gerekli nevalenin alınıp efendi efendi takılmaya başlanması eee tabi şişedeki gibi durmaz bu meret hatun kişinin kusması,bağırıp çağırması ortamın anasını ağlatması veeeee ertesi sabah sen çok içiyorsun sonumuz iyi değil bitirelim diyerek çekip girmesi bir daha kadınla alkol içeninde içireninde..........
erkek:seni çok seviyorum biliyorsun!
kız:evet hayatım biliyorum ama bu ani kararın sebebi manasızlığını hala sürdürüyor...
erkek:biliyorum aslında çok haklısın buna ayrılık gibi bakma ama ara verdik sayalım
kız:ne arası ya nasıl ara bu reklamlar mı giriyor araya:S hayır benim jeton düşmemekte ısrarlı da!
erkek:ikimizinde dersleri var,okulumuz var bi onları bitirelim halledelim çok önemli biliyorsun..
kız:haa biliyorum dimi evet haklısın biliyorum doğru doğru tabi tabi evet haklısın..
erkek:4 yıl sonra görüşücez kesinlikle..
kız:(dumur olmuş vaziyette)dört yıl sonra beni bulursan görüşürsün canım.

yaşanmış bir ayrılık hikayesidir..tecrübe konuşuyor
face'te sıradan bir karşı cins arkadaşı eklemiş olmak.
kişisel iletiler sebep olabilir.
örneğin;

(xx'in kişisel iletisi;' gamzedeyim deva bulmam...')
xy: aşkım gamze kim ?
xx: tanımıyorum gamze kim aşkım ?
xy: ben de onu diyorum gamze kim ?
xx: kim ?
xy: ulan iletinde yazıyor daha ne diyeyim ayrılıyoruz !!!
xx: !'^++&&%/'^+............
rüyamda ayrıldığımızı gördüm çok üzüldüm. beni bu kadar üzmene gerek yoktu. ayrılmalıyız...
öpüşmeyi bildiğini iddaa edip amatör çıkması *
evdekiler sevgilimin olduğunu öğrendi bi süre kimseyle çıkamam.
siyam ikizi olmak.
" biraz beklemeye almak istiyorum çünkü ben bu kadar ilgiye ve böyle sevilmeye alışık değilim"
e o zaman sen bildiğin odunsun be tatlım * . hayır bir aynaya bak birde karşındaki kişi beklemeye alınabilecek biri mi ona bak sonra bu söylediğini bir daha düşün, derim ben * . bu işler yeni yetmeler gibi msn iletileriyle mesaj vermeye, kıskandırmaya çalışmaya benzemez, bilginize * ...
(bkz: rüyada aldatıldığını görüp ayrılmak)

- bitti bu ilişki, allah belanı versin!
+ la noliy?
sana aşık oluyorum hayriye ancak bağlanmaktan korkuyorum.
(bkz: bağlanmaktan korkmak)
salak olduğu için ona fırsat vermeden siz ayrılın daha anlamamış ki ilişki de normal olan budur korkacak bir şey yoktur. laf mı anlatacaksın bu yaştan sonra buna boşver.
iki sevgili salıncakta sallanırken, kızın ayağa kalkıp yere düşmesi. ardından erkeğin, kız hakkında; '' zaten burun delikleri çok büyüktü. '' demesi...
-şeyin çok dar.
-şeyin aşırı büyük.
-ayrılmalıyız hayatım.
-sebep ?
-sen karadenizlisin, ben egeliyim.
-gerizekalı, ayrıl da gel.
+canim istedi.