bugün

buzluktan yeni çıkarılmış buz küpünü ağıza atmak.
okeyde okey taşını rakibe vermek.
yemek yiyoruz. ne olduğunu hatırlamıyorum ama sanırım et yiyorduk. salata ve turşu da vardı. yemeği ağzıma attım, salatayı da tıktım. bir tek turşu eksikti. lahana turşusunu çok severim. büyükçe bi aldım. birden kapattım çeneyi. 1 ton basmışımdır. * sonra katırt diye bir ses geldi. dişim kırıldı. neyse küçük bir yer kırılmıştı allahtan da törpülettirdim.
askerde takım komutanına hocam demek ve bunu yapanın tezkeresine 30 gün kalan usta bir asker olması. askerlik yapanlar sonucunda yaşadığım enfes deneyimi tahmin edebilirler.
masaüstü bilgisayarının klavyesinin altında touchpad ararcasına işaret parmağıyla masayı ovalamak. ne yapabilirim, laptop garantiye gitmişti, alışkanlık olsa gerek.

- napıyon lan
+ masa kirlenmiş onu sildim.
ağızda çıkan kocaman afta aft ilacı yerine nasır ilacı sürmek ve sonrasında dahada çılgınlaşan o anda anlam verilemeyen acı. *
kirli çamaşırları çamaşır sepeti yerine klozete atıp kapağını kapatmak. iç çamaşırını değiştirdiğin intern odasında çıkardığın çamaşırı bulamamak, utanmak, utanmak.
(#11437541)
en yakın arkadaşının görmemesi gereken bir mesajı dalgınlıkla ona göndermektir. akabinde telefonu kapattım ama o mesaj yine de gitti.
pazarda satın aldığın malzemeyi parasını verip poşeti aldığın yerde unutup ertesi gün hatırlamak.
yok yok salak değilim, sadece birazcık dalgınım.
yoklama alan hocayı arkadaş zannedip " ne var lan " diye tepki vermek olabilir.
gece yarısı uyanıp su içtikten sonra misafire verilen kendi yatağınıza,misafirin yanına kıvrılmak... *
bu da bi arkadaştan;
sevgiliyle telefonda tartışırken sifonu çekmek. *
kredi kartımı kullandıktan sonra hemen fiş ve post makinasından çıkan makbuzu karşılaştırıp, sonra da doğrudan ikisini birden çöpe atarım *. gereksiz faturaları taşımak bana bir yük gibi gelir. geçenlerde bir Avm'de sinemaya gitmeye karar verdik. biletleri ben aldım, kredi kartıyla. biletlerin üstündeki ücreti post makbuzuyla karşılaştırıp hepsini bir güzel çöpe atmışım. sonra sinema saati yaklaştı ve ben biletleri bulamadım tabi. allahtan hangi çöpe attığımı hatırlıyordum. gittik çöpten bulduk biletleri * ve sinemaya girmeyi başardık *.
kültablasını buzdolabına kahvaltı tabağını çöpe atmak. * *
çay bardağını kül tablası zannedip, sigarayı çaya daldırmak. *
üniversitede yurtta kalırken bir gün arkadaşlar "deterjan bitti,gelirken deterjan al" dediler. ben de aldım. birkaç gün sonra bir kaç parça bir şey yıkıyım dedim. ama o da nesi, su sıcak olmasına rağmen, deterjanı döküyorum döküyorum köpürmüyor. yurtta makine yoktu elde yıkıyorduk. meğer ben yanlışlıkla otomatik makina deterjanı almışım. o an odadakilere çok rezil olmuş gibi hissettim kendimi be sözlük*.
az önce yaptım.

traş jelini elime sıkıp suratıma sürmek varken, oooh bi güzel ağzıma attım. güzel değil ama tadı. ekmeğin üzerine falan sürüp yenmez yani aç kaldın mı. uyarmadı olmasın.

ağzında jel varken hayat güzel falan değil. tüm vapurlar yalan..

edit : haha yapılmış en aptalca dalgınlık yerine entryi yapılmış en aptalca dargınlık başlığına giRmişim.

ben daha bişi demiyorum
vize dönemi uykusuz geçen günlerden sonra
P:xxx kitabını gördün mü ?
Y:yok çaldırıyım mı ?
P:yok çaldırma paran gider sonra.
Z:Allah cezanızı vermesin yatın zıbarın bunun daha finali var bütü var !
sabah kalkıp makyaj yaparak okula gitmek üzere evden çıkılmıştır.
okula varana kadar herşey çok normaldir. sabahki ilk ders bilgisayar destekli tasarımdır ve 3 saat boyunca autocadle debelleşilir. 3 saat sonunda sigara içmek için bahçeye inilir ve insanların garip bakışlarına maruz kalınır.
anlam verilemez buna, alla alla acaba bugün fazla mı güzelim nedir diye düşünülür. bi 15 dakika falan orda takıldıktan sonra ellere dikkat edilir ve fazlaca kirlendiği farkedelir, lavoboya gidilir ve tüm esrar çözülür.
sabah göze yapılan siyah makyaj, bilgisayar başında gözleri kaşıma, ovuşturma sonucunda bozulup estağfurullah bir sıfata yol açmıştır. ve bu bünye artık nasıl başardıysa bi gözü tamamen silip diğerini de rakun misali kapkara etmiştir.
motosikletle bayır aşağı ön fren kullanarak inme.
özenle yazılmış hafiften sakıncalı bir mesajı en görmemesi gereken kişiye atmak (bkz: mallık)
sigarayı buzdolabına koyma.
msn'de birinin dedikodusunu yaparken, aleyte yazılanları yanlışlıkla o kişiye gönderme.
denize girmeden önce şortumun bağını bağlamamak. boxerla denizin ortasında kalmak.
cezveye yumurtaları koyup, su koymayı unutmak bir de bunu 15 dk sonra fark etmektir.
sabah çayları koyarken uyku sersemliğiyle çayı fincan yerine sütlere dökmek ve annenin çığlığıyla kendine gelmek. *
güncel Önemli Başlıklar