bugün

anne sayesinde evin salonundan yankılanırken, kaçılamayan dizi. PC başında kulakta kulaklık kafi olmuyor. istemeyerek tanık oluyoruz.
oyuncularının, canlandırdığı karakterlerden mütevellit yüzlerinden sırıtma mimiklerini aldırdıklarını düşündüğüm iç karartıcı dizi. 32 dişlerini ancak suratlarını ekşiterek ağladıklarında görebiliyoruz.
reşat nuri güntekin in en ünlü eserlerindendir.
reşat nuri'yi mezarında amuda kaldırıp dilini meme ucuna değdirmeye çalıştığı eseridir.
bi görse o eser ne halde şimdi o aptal kutusunda...

edit: ama onca salaklığa rağmen iyi oyuncular ve iyi müzikler sebebi ile ağlatır, orası ayrı. hakkını yemeyelim.
reşat nuri güntekin in eserinden uyarlanmış kanal d dizisi buraya kadar herşey normal ancak normal olmayan reşat nuri mezarından çıkarıp bu dizi senin eserinden uyarlanmış dediğinizde reşat nuri nin bunu diyeni öldürüp mezardan hapise girmesini sağlayacak türk ailesi ile zerre uyuşmayan kimin eli kimin bilmem neresinde türü ,toplumumuza zina nın çok sıradan bir şey gibi aşılanmaya çalışılan dizi müsvettesi insanlar bunu nasıl izliyor anlamıyorum ailemdede çok izleyen insanlar var.
komik bir dizidir.
ayrıca nasıl bir dökümdür ki bu dökül dökül bitmiyor.
yaprak kalmadı ağaçta, bir daha yapıştırdılar bir daha döküldü.
kök gövde dal budak bişe kalmadı hepsi döküldü hala bitiremediler filmi.
takip ettiğim bir dizi değil ama rastladıkça bakıyorum
ilk izlediğimde necla oğuzla tanışmıştı
ikincisinde leyle oğuzlaydı
üçüncüsünde necla oğuzla kaçtı
dördüncüsünde leyla oğuza dönmüştü
tekrar neclayla barışmıştı ki
şimdi yine leylaylaymış
evdeki diğer kararterlere girmiyorum bile sadece leyla necla döngüsüne bile baksak yapraklar üç dört kere dökülmüş.
yedi veren ağaç heralde.
oyuncularına dizinin sonu nasıl diye sorulduğunda ''ayy vallaha bilmiyorum ben de en az sizin kadar merak ediyorum '' şeklinde cevaplar alınan dizidir.

kurnaz gibi bunu soran muhabire mi yanarsın? salak taklidi yapan oyunculara mı yanarsın? yoksa bu dizinin romandan uyarlanmış olduğunu bile bile hala merak edip izleyen halka mı yanarsın?
Bilmem kaç sezondur tvde gösterilen bir dizi olmasından dolayı, aynı dizi oyuncularını sürekli ekranda görmekten sıkıldığım dizidir.
deniz çakır`ın oyunculuğuyla adını altın harflerle kazıdığı dizi olmuştur. cılkı çıkmadan, bu yaz bitseydi iyi olacaktı.
bitse de gitsek, dökülse artık şu yapraklar dediğimizdir.
kaç sezon oldu hala aynı harikalıkta devam ediyor. arkadaşım bir sizi bu kadar muhteşem olmak zorunda değil. biraz tempoyu yavaşlatın ne benim kalbim ne de ali rıza bey'in kalbi dayanmıyor artık.
--spoiler--
fikret nasıl ağladı ama?
--spoiler--
fikret'in ilk bölümlerde çirkin, şimdi gayet güzel bir kadına dönüştüğü dizidir.
daha ne kadar uyarlanacığını merak ettiğim dizidir.
koca çınarın dökülen her bir yaprağı için bir ay harcanan uzun metraj dizi.
agaci kokunden sokmek lazim. kendi kendine dokulemiyor.
intihar etmek isteyeceğim zaman izleyeceğim bir dizidir.
bu amına kodumunun ali rıza'sında öyle bir kalp vardır ki, sasha grey'le sevişse sağ çıkar yemin ediyorum.
kardelencilerin küçük ayşeye el atmalarını istediğim dizi..

çok acıyom ben bu çocuğa...piskopat olup çıkacak başımıza..

kardelen ayşe kardelen ayşe napıyorsun bize söyle
valizimi topluyorum, enişteme kaçıyorum
kardelen ayşeee kardelen ayşe napıyorsun bize söyle
enişteme kaçtım geldim, kucağımda kardelenler..
Arkadaş: ayy bacım sen hala ısrarla izliyon mu?
Açelya: beraber yürüdük biz bu yollarda bacım!

Şeklinde diyaloglara konu olmuş dizi.
bu akşamki bölümünde ferhunde'nin kafasını dinlemek ve kendisiyle hesaplaşmak için süper ötesi, şahane, muhteşem bir yere gittiği dizidir. ama asıl önemli olan bu değil. ey sözlük ahalisi, ferhunde'nin gittiği o yeri bilen varsa nolur söylesin ya. lütfen ama, çok rica ediyorum..
hiç kuşkusuz ki dizide bahsi geçen ağaç, çam ağacıdır.
fehundenin kafa dinlemek icin ağvaya gittigi dizi.

http://www.agvagreenline.com/turkish/contact.php
hiç kuşkusuz ki dizide bahsi geçen ağaç değil, ormandır.
"ağaç çıplak" diye bağırmak istediğim dizidir.
ağacının cinsini merak ettiğim dizidir. a.q ne ağaçmış dökül dökül bitmiyor. en sonunda reşat nuri rahmetlisi hortlayıp gelecek piç ettiniz benim kitabımı diye o olacak.