bugün

bütün kötü olaylar da aynı ailenin başina mi gelir dedirten tv dizisi. yeter be kardeşim içimiz kan ağlıyor seyrederken, orjinalinden fersah fersah uzaklaştirdilar seneyoyu. tamamen raytinglere göre bu işkenceyi sürdürmeye devam edecekler sanirim.
bittiği günün bir hafta sonrasında haftaiçi hergün gündüz kuşağında gösterileceğini düşündüğüm bitmek bilmeyen türk dizisi...
depresif sizi. sağlık bakanlığı dava açmalı.
uzatılmaya ve sürdürülmeye ısrarla devam edilen dizi...
sofia'daki bulgar sınıf arkadaşlarımın ölümüne takip ettiği dizi.
(bkz: ciddiyim)
ali rıza bey adlı şahsın çekmediği acı kalmadığı dizi. bir adam eski kaymakam diye bu kadarda acı çektirilmez ki adama. ayrıca bitsin artık bu çile demeden kendimi alı koyamıyorum.
(bkz: bahçıvanın bitmeyen çilesi)
- kesicem bu ağacı şerefsizim.
ali rıza'nın her geçen gün genişlediği dizi.
en iyisini cevriye kaynana söylemiştir dün oynayan bölümde.telefon çalar , arayan hayriye hanımdır.fikret ''bir şey mi oldu'' diye sorar annesine hemen . cevriye nuniş'e eğilerek ''olmasa şaşarım''.
çok iyiydi ya.
halil ergün'ün tüm dizi boyunca onlarca kalp krizi geçiridiği dizidir.karekterdeki ali rıza karekteri iyi,düzgün,aile terbiyesi almış,ağır bir adam olmasına karşın çocuklarının kendisiyle hiç alakasının olmadığı ilginçtir.
(bkz: küçük emrah a fark atmak)
necla kızımızın başka bir erkekle yatması diziyi yarrak dökümüne çevirmiştir.
artık baymış dizi modelidir. fragmanını bile görmeye tahammülüm yok.
Acıyorum be Tahsin denilen o zat-ı muhtereme. insan rol gereğide olsa o pavyonda çalışan,adını hatırlayamadığım sütlaç gibi hatundan sonra emekli şemsiyesi kılıklı Fikret'e aşıkmış gibi yapmak gerçekten zor iş olsa gerek.
tam bir bunalım dizisi. iğreniyorum şahsen. hiç iyi bir şey gelmiyor insanların başına.
az önce beyaz show'da bennu yıldırımlar tarafından açıklanmıştır, sadece sezon finali yapacakmış,yani bitmiyor. ağlamak istiyorum.
artık yeter bitsede onlarda bizde kurtulsak dediğimiz televizyon dizisi.
Kanımca gittikçe saçmalayan, uzadıkça bayan bir dizi halini almıştır... Bir an önce tv' lerimizin sol üst köşelerinde "Final" yazısını görmek istediğimiz dizidir...
yapraklar çoktan döküldü, finali de yapıp kurtulunmalıdır.
gelecek kışa sona ereceği rivayet edilen dizi. aşk-ı memnu'nun da bitmesine az kaldığı söyleniyor sosyetik yerlerde, lütfen bu birbirinden güzel dizileri hemen bitirmeyin insanları üzmeye hakkınız yok.*
şaka gibi ama bu sezon sona ermeyecek olan dizidir. yeter ulan artık, bitirin şunu. sakız gibi uzattınız. daha kaç kere kalk krizi geçirecek ali rıza bey, daha kaç kere kardeşler birbirilerinin sevgililerini götürecek.. acıyın artık bize bitirin şu diziyi.
hayriye hanımın nihayet hatasını anladığı ve bunu itiraf ettiği dizi.
her geçen bölümde saçmalanan, afedersiniz ama yarrak dökümü olmuş dizimsi bişeydir.
yalvarıyorum şu dizinin yapımcılarına bitirin artık bu işkenceyi. bakın aşk ı memnu da izleniyor ama tadında bırakıyorlar. izleniyor diye izleyici bu kadar aptal yerine konmaz. ölmüş ferhunde'yi dirilttiniz diziyi uzatıcaz diye. ne olursa olsun ne kadar izlenirse izlensin bu sezon artık bitmeli. tadında bırakın diycem ama tadı kalmadı zaten.
bir sezon daha devam edeceğini duyduktan sonra hayata küstürmüş ıyyk iğrenç bir şey...
resat nuri guntekin'in eserinde bir paragrafla anlatilan dramin bir sezonla televizyona aktarildigi bunalim dizisidir. lakin, dizi guzeldir, oyuncular basarilidir, o ayri.
(bkz: ailecek severek izliyoruz).