bugün

Kımıl kımıl kelimesinin tam tanımı.
Dizideki en aklı başında karakter.

O aileyle bir ömür geçmezdi orospu gorumceler, pısırık koca, mıymıy kaynana.
Günde 3 kez sofra kuruyodu orospu necla leyla bile el surmuyolardi ev işlerine.
Güzel kadındı, vesselam.
(bkz: orospu ferhunde)
Kaynana ile yaşayan bir gelindi arkadaşlar çok da üstüne gitmeyin.
dizide ki en seksi kadındı.
Yılaaaan.
Dizilerin normalleştirdiği insanların über beyinlerinin fikriyatı. Senaryolar üzerinden yorumlarsanız hayatı, hayatınız roman olur. Kimin eli kimin cebinde anlaşılmaz.
(bkz: bu konuda da essy balım çok haklı)

Bu ali rıza bey ailesi o kadar pislik ki, kadın çay demlemiyor, temizlik yapmıyor, sofraya yardım etmiyor, diyerek yıllarca onu bize düşman gösterdi. Sanki çok lazım çay çorba. Kadın güzel mi? Güzel. Bitti. Hep o burak Özçivit'in karısı yüzünden bunlar.
Feminist Kezban essy tüm kötü kadınları koruyor bu gece. He tabi Ferhunde aslında hacca gitti tövbe etti. Hahahasiktir evet.
Tahrik ediyordu bu kaşar beni.
Dizideki sevdiğim tek karakter.
Yaprak dökümü ile büyümüş efsane nesilden olduğum için şu sözleri hiç unutmuyorum körpecik dimağıma girmişti:
"parasız hiçbir şey olmuyor bu hayatta. Evlen oğuz'la, ay sonunu düşünme. istediğini al, marka marka giyin. Önce araba aldırırsın, sonra ev yaptırırsın üstüne. Hayat bu kızım. Özgür olursun."

Ferhunde çık kafamdan, bu düşüncelerin kurt gibi kemiriyor beynimi. Sal beni! Oğuzların abv!
Izliyorum yaprak dökümü...
Hak verdiğim dizi karakteri.
leyla gibi koca parası yemedi arabalar mucevherler aldirmadi Necla gibi koca mirası kalmadı bu kadına dizi basindan beri it gibi calisti hazira konmadi hayatla mucadele etti. Ali Rıza nin asalak mikrop kızları gibi değildi.

Böyle bir kadının Şevket gibi ezik le evlenmesi mutsuz olacaginin belirtisiydi zaten daha düzgün biriyle evlenmeliydi.
kadının hasıdır.