bugün

kadının hasıdır.
Hak verdiğim dizi karakteri.
leyla gibi koca parası yemedi arabalar mucevherler aldirmadi Necla gibi koca mirası kalmadı bu kadına dizi basindan beri it gibi calisti hazira konmadi hayatla mucadele etti. Ali Rıza nin asalak mikrop kızları gibi değildi.

Böyle bir kadının Şevket gibi ezik le evlenmesi mutsuz olacaginin belirtisiydi zaten daha düzgün biriyle evlenmeliydi.
Izliyorum yaprak dökümü...
Yaprak dökümü ile büyümüş efsane nesilden olduğum için şu sözleri hiç unutmuyorum körpecik dimağıma girmişti:
"parasız hiçbir şey olmuyor bu hayatta. Evlen oğuz'la, ay sonunu düşünme. istediğini al, marka marka giyin. Önce araba aldırırsın, sonra ev yaptırırsın üstüne. Hayat bu kızım. Özgür olursun."

Ferhunde çık kafamdan, bu düşüncelerin kurt gibi kemiriyor beynimi. Sal beni! Oğuzların abv!
Dizideki sevdiğim tek karakter.
Tahrik ediyordu bu kaşar beni.
Feminist Kezban essy tüm kötü kadınları koruyor bu gece. He tabi Ferhunde aslında hacca gitti tövbe etti. Hahahasiktir evet.
(bkz: bu konuda da essy balım çok haklı)

Bu ali rıza bey ailesi o kadar pislik ki, kadın çay demlemiyor, temizlik yapmıyor, sofraya yardım etmiyor, diyerek yıllarca onu bize düşman gösterdi. Sanki çok lazım çay çorba. Kadın güzel mi? Güzel. Bitti. Hep o burak Özçivit'in karısı yüzünden bunlar.
Dizilerin normalleştirdiği insanların über beyinlerinin fikriyatı. Senaryolar üzerinden yorumlarsanız hayatı, hayatınız roman olur. Kimin eli kimin cebinde anlaşılmaz.
Yılaaaan.
dizide ki en seksi kadındı.
Kaynana ile yaşayan bir gelindi arkadaşlar çok da üstüne gitmeyin.
(bkz: orospu ferhunde)
Güzel kadındı, vesselam.
Dizideki en aklı başında karakter.

O aileyle bir ömür geçmezdi orospu gorumceler, pısırık koca, mıymıy kaynana.
Günde 3 kez sofra kuruyodu orospu necla leyla bile el surmuyolardi ev işlerine.
Kımıl kımıl kelimesinin tam tanımı.
Çok lanet ve şirret bir kadındır. Şerefsiz bir yapısı vardır. Evet.
Bir dönem boyunca bütün kaynanaların korktuğu gelin modelidir.
4 görümceye yaşlı bunalımlı kayınbabaya dırdırcı kaynanaya sahipti.
Kendisiyle Nişantaşı'nda Amerikan hastahanesi civarında karşılaştım gecen. Bir kadın olarak bunu söylemek ne kadar zor bilmem farkında mısınız ama hatun çok güzel be...
Göründüğünden de güzel...
Allah'tan o sırada yakışıklı bi arkadaş kadraja girdi de dikkatim dağıldı şükür swh
dizinin en iyi oyuncusudur.
ilk kocasını şevket'le, şevket'i holding sahibi levent'le, onu mithat kara'yla, mithat kara'yı da tekrar şevket'le aldatmıştır.

son kurbanı necla'nın eski kocası ali sarper denen balık bakışlı, kıl kuyruk herif olmuştur.
(bkz: herif öğütme makinası) (bkz: motor)
çok iyi yazılmış bir karakterdi.
deniz çakır müthiş oynadı ve bize sevdirmeyi başardı.
son sahnede hiçbir zaman tekin ailesinin içine giremeyişine ve baba olarak gördüğü adamın ölümüne ağlayışı ise, bitirdi.
ismini söyleyince "sen kısaca bana ferhun de" diye iğrenç bir espri aklıma getiren dizi kahramanı.
(bkz: ahlaksız)
(bkz: femme fatale)