benim muzdarip olduum birşey.. soruyorum,var mı sizde de?
ama nasıl üzgünüm bilemezsiniz niyetim sizi anket yapmak değildi çünkü. hadi tamam yolluyorum. *
yalnız değilsiniz demek istiyorum. birisi dikilirken basımda yazamıyorum.
"mecnuni iyi sallıyorsun ha, olum kırk yıl düşünsem bunları diyeceğin aklıma gelmezdi" şeklinde diyaloglara sahne olması muhtemel olduğu için ortaya çıkması kaçınılmaz olan rahatsızlık.
(bkz: öte gelmek)
gelir dikilir yanınızda bir şey söyleyecektir belli, bakar öle pc'ye, eliniz ayağınız titrer birden.
işte öylece kalırsınız; sonra aklına '' pardon meşgul müsün? '' demek gelir, höh dersiniz o an ve rahatlarsınız ama bu seferde ne yazacağınızı unutmuşsunuzdur.
ilham perileri diyicem ama ilhamlık bir şey yazmıyorum. sanki beyin duruyor ne biliyim yazacak tek kelime bulamıyor insan bu durumda.
aslinda bir cok sozluk yazari bundan muzdarip. entry girerken biri gelir yaniniza, dikilir basinizda. mal mal bakar ekrana, kirmak istemezsin yanindakini ama rahatsiz olursun. dile de getiremezsin ona bu durumu. degisik bir duygu yani. sonra bakarsin yazacagin entrye, yazmaktan vazgecersin, silersin. evet, benim de bircok kez basima geldi maalesef.
+aaa şu kuş mu lan bi bak uçuyo
- hani nerde ( hemen entry girilir ve iç huzur sağlanır , yeni entryniz girildi , tamam )
en ifrit oldugum seydir. inadina gitmez söyleyemezsinde, içinde kalir sisersin. tuhaf dile getirmekte zorlandigim duygudur.
benim de muzdarip olduğum olaydır.

(bkz: yalnız değilsin)
yanınızda bulunan kişi dikkat dağınıklığı yaratır ve yazılacak olan entrye konsantre olunamaz. ben de onlardan biriyim.
alter ego belirtisidir.
annem yüzünden sık sık yaşadığım durumdur.* hayır kadın burayı yasa dışı bir yer sanmaya başladı galiba ne işler çeviriyorsun deyip duruyor sürekli, odaya baskın yapma sıklığı da arttı.
aynı kişi okulda sınav esnasında hoca yanına gelip durunca yazmayı da bırakan öğrencidir.
yazar burada kendini anlatmış dedik bkz verdik silindi tanımım silinsin hiç gücenmem 1 silinsin 11 daha yazarım kurallara elbette uymak şart..
gerekçeye bakar mısınız
"bakınız özelliğinin amacı dışında kullanılması. bakınız konu ile ilgili başka bir başlığa gidilmesine kolaylık sağlar, bu amaç dışında mesaj vermek, yorum yapmak amaçlı kullanılmamalıdır." tek elle tutulur yanı amaç dışında yorum yapmak amaçlı kullanım..biz 40 kişiyiz kırkımız da birbirimizi biliriz, kimselere de laf sokma amacımız asla yoktur ve olmamıştır.
Okunmuş gazete gibidir ilk okuyanın siz olmanız gerektiğinden eskimiş entry'dir.