bugün

yanlışlık sonucu kız arkadaşı götürmektir. etken içki olabilir.
--spoiler--
nyse sn skiysn glba .s.s
--spoiler--
yatçaz kalkçaz hop kankayız.
elimden bi kaza çıkacak diye özetlenen olayın ana temasıdır.
yanlışlığın kelime anlamının tdk tarafından yeniden düzenlenmesini gerektiren durum.

-pardon bir arkadaşa bakıp çıkacaktım.*
(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)
Yanlış yapmak bir şey değildir, yanlışını unutmak kötüdür, der bilir kişi.
(bkz: konfüçyüs)
yanlışlıkla seks yaptığın arkadaşın hemcinsin değilse bir nebze de olsa hoşgörülebilir*. ama hemcinsinse o zaman sıkıntı var.
Hedefi tutturamamıştır.
Sexten sonra özürü kabahatinden daha büyük olacak kişidir.
- Ayşe biz sex yaptık ama vallaha da yanlışlıkla yaptık.

Edit: Yanlışlıkla sex yapmakta neymiş efenim.
en yakın arkadaşın terbiyesizliğidir. ben seni arkadaş hatta en iyi arkadaş olarak görmüşüm sen napıyorsun altıma yatıp duygularımla oynuyorsun. terbiyesizliktir. yanlışlıkla elden kaza çıkmasıdır.
Insanın bir anlığına şeytana uymasıdır. Paniğe gerek yok. Unutun gitsin.
Geçen yine yanlışla sokuyorum, oha mk.
insanın gönyesinin kaydığını gösteren eylem. her erkeğin başına gelir. üzülmemek lazım.
bir şehir bulmaca oyununda haritada kütahya yı ararken hamile kalmak değildir.

görsel
Icki kaynaklı olsa gerek.
demek ki en yakınınmış fakat arkadaşın değilmiş. sen içten içe yazıyormuşsun da karşıda ki ne der diye çekindiğinden harekete geçemiyormuşsun. nasıl bir ortam oluştuysa o ortamda da kafa güzelken yürümüşsün. karşıda ki noluyo dememiş. tadını çıkarın. üç seçecekli bir yolun var artık. olan oldu deyip fuck buddy olursunuz, zaten birlikte olduk devam edelim deyip sevgili olursunuz, ne sen onun yüzüne bakabilirsin ne de o senin yüzüne bakabilir. ikinizde kendi yollarınıza gidersiniz. bol seçenekli bir eylem yani.
+ kan akıyo burdan berkecan !??
- pardon yanlışlıkla sokmuşum pelinsu.
oldukça can sıkıcı bir faliyettir. içki dozu aşıldıysa başa gelebilir. abartmamak lazım gülüp geçeceksin. olmuşla ölmüşe çare yok.
YAKIN ARKADAŞ ERKEKSE VAY HALiNiZE DEDiRTEN DURUM.
Dua edinde hamile kalmasin. Bazen bir yanlis insanin omur boyu pesini birakmiyor.
gülümseten hatadır. yanlışlıkla çay bardağı kırabilirsin, birine çarpabilirsin, dil sürçmesi yaşayıp söylemek istemediğin bir şey söyleyebilirsin ama yanlışlıkla sevişmek ? mantığın resmedemediği olaydır.
"Ay pardon s.kim kaymış görmeden oldu" tarzında bi Özür metni hazırlanmalı acilen.
her erkeğin ruysı mı ya anlamadım tedle robin de how i met ur motherda sdc arkadaştılar sonunda öyle olmadı...
Arkadaşın mükemmelse ve seni tatmin etmişse sıkıntı yoktur.