bugün

insana evlat acısı gibi koyan durumdur.'lan amk gaziantep-karabük maçı kaç kaç oldu keraneci' diye ahmet kişisine mesaj atmaya çalışırken kuzen kişisine mesaj atmaktır.gelen 'üff sanane be slk' gibi mesaj ise insana ayrı bi koyar.
sozluk uzerinden de gerceklesebilecek hadise. bi sozluk kezbani bana boyle yanlislikla mesaj atmisti. yanlislikla dedi ama ben yemedim. oyle bir sey yok derse ifsa ederim kendisini. evet.
karıştırılan kişiye ve mesaja göre değişecek durumdur.
her atılan mesaja cevaben yanlış numaraya mesaj atılırsa ahanda şu durum oluşabilir.
- aşkım çok özledim seni.
+ ne diyosun lan sen? ben mervenin babasıyım.
/ merve kim amına koyim?
* anlamadım?
? neyi anlamadınız?
= pardon?
( kimsin kardeş?
& sen kimsin lan?
' nasıl yani?
^ son mesaj hakkımı sana kullanıyom umarım kızsındır.

mesaj ilk atana tekrar döner..
- yanlış attınız heralde?
erkeğe atacağınız mesajı bayana atmak en kötüsüdür. yanlışlıkla atılan gibi gözüküp bilerek atılan mesaj türleri de vardır.
eğer mesaj cinsellik içeriyorsa rezil olmaktır.
sürekli gerçekleştirdiğim eylem. karakteristik özelliğim hatta. iliklerime işleyen yegane güzelliğe atmıştım bir kez de. bir önce ki gün de onunla veda konuşması yapmıştık. ertesi gün arkadaşla sohbet ediyoruz bu konuyla ilgili. ikisinin ismi de aynı harf ile başlıyor. o mesaj gitmesi gereken en son insana gidiyor. berbat bir duygu. sorun çıkmadı allahtan. onun bu konudaki tavrı daha bir bağlanmama sebep oldu o ayrı.
sonucu bazen çoookkkkkkk kötü olan şaibe.
sevgiliye alınacak hediye konusunda yardım alınacak bir arkadaşa atılan mesajı sevgiliye atmanın da *, tanımının içinde yer aldığı durumdur.
Bir de numaradan yapilani vardir ki eskiden olsa inandirici olurdu ama simdiki akilli telefonlarla cok belli oluyor numara oldugu.
arkadaşa atılması gereken küfürlü bir mesajın kız arkadaşa atılması gibidir. sıkıntı yaratır büyük ölçüde.
ATTIĞIN KiŞiYE ÖZEL BiŞEYSE YANDIN YANLIŞ KiŞiYE GiTTiYSE BiTTiN HELE ESKi KIZ ARKADAŞINA GiTTiYSE EYVAH EYVAH... ŞiMDiDEN GECMiŞ OLSUN.
tamamen dikkatsizlikten kaynaklanan bir durumdur. benim de başıma çok geldi. kızları bilirsiniz, genellikle sevgilisiyle arasında geçen diyalogları kız arkadaşlarına anlatırlar. bu anlatış sırasında aklımızdan sevgilimiz geçiyorsa yanlışlıkla sevgilimize gider mesaj. ve işte sevgili isyandadır. " sen bizim aramızda geçen şeyleri başkalarına mı anlatıyorsun! " diyerek yapıştırır cevabı. ve ardından tartışma başlar.
berbat bir durumdur çok utandırır. ve biraz önce başıma gelmiştir.
Birde bunların doğru kişiye yanlıs atmısım sana diyenleri vardır. Zor bir durumdur.
cem yılmazın son gösterisinde gayet açık bir şekilde anlattığı, çok ciddi sıkıntılı bir durumdur. düşünsene üç mesajlık seks fantazilerinizin babana gittiğini. sonra (bkz: vay ben öleydim)
uzun zamandır haber alınamamış kişiye "canım ben yaşıyorum bak başkalarıyla mesajlaşıyorum" mesajı göndermek için kullanılan klasik ve bayık numaradır.
yemeyin bunları.
-dilara babam ararsa sizden 10 dakika önce ayrıldım. ( gönderilen: babam).
-aşkım sibel bizi ayrıldık biliyor her dakika mesaj atma. (gönderilen: sibel).
bunu hep yaparım nedense yani nasıl tutturuyorum bilmiyorum ama hep oluyor.
kendini camdan atasın gelir.
arkadasla mesajlasirken baska arkadas hakkimda yorum yapiyorsan ve o kisiye yanlislikla mesaj atmaktan daha kotusu yoktur. Adini yazmamissam kurtulusu mumkun.
eger mesajda bırınden bahsedılıyorsa rehberden dedıkodusunu yapıgım kısıyı bulur ve ona atarım yıllardır yapıyorum degısmıyor.
özellikle dokunmatik telefonlarda rehberi sürüklerken arada birilerini seçip yapılan yanlıştır. Can yakabilir.
Bir keresinde sevgilime atacagim mesaji anneme atmistim. Neyse ki mustehcen ifadeler yoktu da kurtardik durumu.
çok sık başıma gelen durum. çok kötüdür.
Bende genelde farklı versiyonu oluyor. Örneğin 2 kişiyle konuşuyorsam normalde atıcağım mesaji diğerine atıyorum çoğu zaman sıkıntı çıkıyor.