bugün

liverpool'a sempatisi vardır.
maç anlatırken atılan her güzel golden sonra "mükemmel gooool" repliği ağzından çıkmasa ölecek adam.
ulan bi kere de enfes de, harikulade vs de be.
mükemmel ses tonuna sahip karizmatik spiker. ara sıra spor artı'da erdoğan arıkan'ın yerine sunuculuk yaptığı da görülmüştür.
harbiden arkadaşlara katılıyorum bu adamın müthiş karizmatik bir ses tonu vardır, demek ki boşuna almamışlar trt'ye.
dünya kupalarının vazgeçilmez spikeri. yanındaki yorumcular ne kadar baysa da kendisinin eşsiz anlatımı işi dengede tutuyor.
trt spikeri. seni spiker yapanın allah bin belasını versin. anlatacağın maça sıçayım.
Türkiye'deki en iyi futbol spikerlerinden biridir. Doğal olarak trt'nin elindeki en iyi spikerdir. TRT, dünya kupasında kendisini saçma sapan maçlara vererek mundar etmekte, maç keyfimizin de içine sıçmaktadır. Bir doz ömer üründül ile alınırsa seyir zevkini katlar.
çok karizmatik ses tonu var bu abinin, en boktan maçı bile izlettirir bu ses ve anlatımla.
"futbolu sevin ama sevdiklerinizi daha çok sevin" adam gibi adamsın yalçın abi helal olsun.
Harikulade anlatım. En kral spikerdir gözümde.
keşke türkiye hırvatistan maçını "o" anlatsaydı dediğimiz spikerdir.
Kastamonulu olduğunu düşündüğüm adam.
spiker gibi spiker.
bugünkü türkiye çek cumhuriyeti maçını anlatmasını istediğimiz efsane spor spikeri.
Spikerlikte 100 Ersin Düzen eder.
Yalamayı pek beceremediği için eğitimini aldığı mesleği icra edememektedir. Yerine iki kelimeyi yanyana getiremeyen çomarlar maç anlatıyor
Spiker bozuntusu.
euro 2016 fransa irlanda ikinci tur maçını anlatmaktadır şu an ve gönül ister ki fifa spikeri martin tyler misali kalan her maçı anlatsın, futbol zevkimiz katlansın.

tanım: türkiye'nin tartışmasız en iyi futbol spikeri.

ayrıca: fransa maçı sonrası türkiye'ye döneceği doğrudur. zaten yıllardır yorulduğunu söylüyordu uluslararası turnuvalarda ama stüdyodan da olsa anlatması gerekir. böyle bir sesten bizi mahrum etmemeli. inşallah başka bir sorun yoktur ve kendisini dinlemeye devam ederiz. bu arada ercan taner belki ama melih şendil ile kendisini kıyaslayanı allah taş yapar taş.
euro 2016'nın kalan maçlarını anlatmayacak olan spiker.

ersin düzen denen bet sesli yalaka herife kaldık, daha da trt'den izlenmez turnuva. kendi isteği doğrultusunda bu kararın alındığını sanmıyorum. zaten kalsa en fazla 3 maç daha anlatırdı. kendi istememiş olamaz herhalde .

https://twitter.com/yalci...status/747007419990089728

ulan bir kerede işini iyi yapan adamlara bırakın, işleri şu memlekette...
Gördüğüm en iyi spikerlerden biri TRT'den ayrılarak yerini gördüğüm en kötü spiker olan saray torpillisine bırakmış, umarım lig tv transfer eder de harika anlatımından mahrum kalmayız.
hakkı yenen kaliteli spiker.
çok saygı duyduğum spiker. spor tarihimizin çok önemli anlarına onun sunumlarıyla tanık olmak da ayrı güzel hatıralar oldu. yalnız basketbol maçı anlatımını garipsedim. atletizm ve futbol dinlemek çok daha keyifli oluyor.
https://twitter.com/yalci...status/880407161750384641

--spoiler--
TRT Spor Servisinden iki hafta önce kendi arzum ve talebimle ayrıldım..Yeni görev yerim TRT Radyo haberleri.Hakkınızı helal edin..Hoşçakalın
--spoiler--

yapma be üstad. o güzelim avrupa maçlarını şimdi kim anlatacak.

ercan taner ile birlikte türkiyenin en iyi futbol spikeri.
TRT Radyo’da görev yapacağını duyurmuş.

http://www.cnnturk.com/sp...iker-ayrildigini-acikladi
üzmüştür.