bugün

teknolojinin geldiği son noktayı bize sunan yalçın abinin son bombası. (bkz: yalçın çakır)http://galeri.uludagsozlu...-yaşlandırma-tekniği-4043
(bkz: 40 yıllık photoshopçuyum böyle teknik görmedim)
aşmış bir yalçın çakır ürünü.
görsel
yalan makinesi ve geçen tanık olduğum programda telefonla bağlanan bir bayana is your mother beautiful beybi demesinden sonra bu olayla artık efsaneleşmiş bir adamdır gözümde. hay d.şşanı yiyim yalçın abicim!
yalçın çakır'ın bu mehteşem tekniği aşk ı memnu'nun da hizmetinde;

görsel
teknolojinin geldigi son noktadan bir önceki noktayı kullanarak yapılan ak saç ak sakal fiyaskosu.
çok yakında kaş beyazlatma özelliği de hizmetinizde.
ömer üründülü gençleştirirse nasıl olur merakını uyandırmıştır.

http://tsyd.org/resim/--%...3%9CR%C3%9CND%C3%9CL1.jpg
patenti yalçın abide olan ve birçok kurumun şimdiden kullanım hakkını almak için sıraya girdiği çığır açacak tekniktir.
teknolojinin flash tv'ye gelme olayıdır. e ancak bu kadar oluyor demek ki...
programı seyreden fbi başkanının, hakkında "bu teknik biz de olsaydı most wanted diye bir liste olmazdı." dediği iddia edilen buluştur.
yalçın abinin teknolojide geldiği son noktadır..
yalçın çakır ın bizzat kendi mütevazı elleriyle yaptığı iddaa edilen yaşlandırma tekniği temalı fotoğraflar.
paint'in hiçbir yerde bulamadığım son sürümü.*
yalçın abi'den yine beklenmedik bir manevra. yine herkesi kendine hayran bıraktı tebrik ediyorum yalçın abi seni. bakalım daha neler bulacaksın merak ile bekliyorum.
Yalçın abi- Geçen bilgisayarda donatıların içinde süper bir program buldum.
medya kralınada konu olmuş olaydır.
insan paint terk olunca anca bu çıkıyor.
(bkz: ben 55 yaşındayım öyle bi şey duymadım)
kaşların beyazlamayacağını da belirterek bilgi ve tecrübesini de konuşturmuştur.
yalçın abi nin bu tekniğine yurtdışından inanılmaz talep olduğu söylenmekte, kayıplar için dünyanın heryerinden insanlar flash tv ye akın akın gelmekteymiş.
inanılmaz mantık hatası işte budur.
kaşlara dokunulmayarak, yalnızca saç ve sakallara uygulanan insan üstü tekniktir. aklım almıyor sözlük, aklım almıyor.. nasıl nasıl nasıııııııııııııııl ! *
delilik ve dahilik arasında gidip gelen yalçın abi'nin bilgisayarda paint programını bulmasıyla cereyan eden tekniktir. fbı, cıa, mossad tekniği kullanmak için yalçın abi'nin eşiğini aşındırmışlardır.