bugün

öncelikle, başlık öyle güzel geliyordu ki gelişine bir "mal" eklememek için kendimi çok zor tuttum. büyüklük, dedim, bende kalsın.

çevrede bazı insanlar görüyorum. tutunamayanları okuyup, farklı olanın yalnız olmaya muhtaç olacağını öğrenip yalnızlığını farklılığıyla süsleyip prim yapmaya çalışan, yalnızlığıyla bile hava atma derdine düşmüş ve en nihayetinde bir yerlerden bir kız düşürür müyüm? telaşına girmiş insanlar.

farklı olmakla hiçbir zaman bir derdim olmadı. farklı olanlarla sorun yaşamadığım gibi kendimi farklı olunca daha havalı olacağımı düşündüğümden farklıymış gibi de göstermedim. kesinlikle ilişmedim farklılıklara. öylece durdular. ilgimi çekmediler.
ancak, sanıyorum kızların ilgisini çekiyor olacak ki, birtakım ergenler türedi ortalıkta. "yalnızım çünkü farklıyım ayten".

hadi ordan!

yalnız bile olmayan insanların çıkıp yalnızlıkla dalga geçercesine yalnızı oynamasına ve bu işten ekmek yemesine sinir oluyorum. yalnızlığı bir yalnız bıraksak oysa, bir kullanmasak iğrenç emellerimiz için...

gerçekten farklı olduğu için yalnız kalan insanlara sabır dilerken diğer ergen ruhlu piçlere de nefretlerimi sunuyorum buradan. eviniz yansın!
yalnızlığın farklılıkla alakası olmadığını bilmeyen insandır. yalnızlık hayatın bazende insanın isteğidir. farklı olduğu için yalnız olanlar tamamen farklı ve az sayıda insanlardır.
zannımca benden bahsedilen sözlük maddesi.
farklı olduğunu düşünen insandır. dümdüz bi insan olduğu gerçeğini çarpıtır, dillendirmez. iki ihtimal çıkar ortaya.

1- yalnız kovboydur kendince. clint eastwood halt etmiştir yanında. coolluğun dibine vuran, ortam yakışıklısıdır. aslında bütün kızlar da ona kesiktir ama gelip konuşamıyorlardır onunla. konuşanları da reddetmiştir emin olun. hatta ve hatta şahitleri de varmıştır da ölmüşlerdir.

arada fransızca konuşmaya çalışır. cool görünme taktiklerini yiyip yuttuktan sonra gelmiştir bu çaba. ama kendisine tecavüz edilen ördek gibi sesler çıkardığının farkında da değildir. aslen barzodur.

2- oldukça şanssızdır. aslında yakışıklıdır. gideri de vardır. ama neresinden bakarsan bak, adamın şansı bir türlü yaver gitmemektedir. "şöyle şöyle oldu da, aslında kız şuraya gitmiş abi" li cümleler favorilerindendir.

genelde becks içer.
cins biriyim diyemiyordur. zira tanıdığım cinsler hep yalnız.
Kasıntıdır. Entellektüel görünümlü gavattır. Hani anlamadığım şu neden şifrelenir? Ulan yalnızsan yalnızsındır ne diye uzatıyorsun bir kalıba sokuyorsun?

He herif harbi yalnızdır. Sabah akşam içiyordur, sürekli farklı kadınlarla birlikte oluyordur, evinde beslediği bir köpeği vardır, ailesi desen muamma ve bu adam cidden bukowski' nin kitabından çıkmış gibidir. Asıl yalnız bu adamdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar