bugün

nah var yalnızlığa çare der gibi ya. "bir yalan eksik, bi yalan fazla ne fark eder" diyip bi yalanda ben söyleyim demiştir gripin, ister inanın ister inanmayın.
gripini sevmem şarkılarınıda pek sevmem ama bu şarkıda birşey var sözlermi müzik mi videosu mu bilmiyorum ama güzel birşeyler var.

bir yalan eksik bir yalan fazla
nasıl olsa döner dünya ister inan ister inanma.

adamlar haklı.
belki de gripinin yaptıgı en anlamlı şarkı.
gripin'in adamın amına koyan şarkısıdır.
kendini klonlamanın yalnızlığa tek nihai çare olduğunu düşünürsek önce klonlamanın bulunması gerekir. ve klonlama bulunmamıştır. o yüzden (bkz: bizimle değilsin gripin)
(bkz: dildo), çok işe yarıyormuş.
Gripin'e ait pek güzel şarkı. Aynı zamanda 2012 tarihli albümlerinin de ismi.

Birbirinden güzel 11 şarkı bulunuyor albümde. 1 tanesi cover. Şevval Sam'a ait, Leman Sam'Dan duymaya alıştığımız 'Gül Güzeli'
Şarkıları beğendim; ama özellikle 'Neden bu elveda', 'ne olacaksa olsun' ve 'aşk nereden nereye' şarkıları albümü dinlediğim an beni çarpan üç şarkı oldu.

Bu arada 'yalnızlığın çaresini bulmuşlar' şarkısına çekilen klip de şaşırtıcı derecede güzel olmuş.
Fazla fazla güzel olmuş hatta.

Bu arada açıklık getirmekte fayda var sanırım: 'Yalnızlığın çaresini bulmuşlar' deniyor şarkıda, 'yalnızlığın çaresini bulduk' değil. 'Bir yerden duyduk, yalnızlığın çaresi bulunmuş' gibi...
Çaresini onlar da bilmiyor muhtemelen.
gripinin kaliteli söylediği bir yeni şarkı. öyle yeni şarkıları çok beğenen biri olmayarak beğendiğim bir şarkı olmuş.
adamlar yapıyor abi. yine güzel bir şarkı ve yine gripin.
"yalancıyı siksinler mi?" sorusuyla karşılık verilmesi gereken önermedir.
eh işte.

http://2012.albumdinle.ne...ar-2012-albumu-dinle.html
klibini eski gripin üyesinin çektigi yeni gripin şarkısıdır. başarılıdır.
ayrıca güzide grubumuz bır cok sanatcıya nasip olmamıs bır sansa nail olmustur ve şu sıralar abd turnesindedir efendim.

(bkz: helal)
o da nar ayıklamakmış.
Bildiğin kafa bulan şarkı.
ayrıca nakaratı ,
bir yalan eksik bir yalan fazla,
çokta umrumda bu dünya!!!

olması gereken şarkı...
gripinin yeni albümünün adıdır aynı zamanda.

albümdeki şarkıların adları

(bkz: yalnızlığın çaresini bulmuşlar)
(bkz: neden bu elveda)
(bkz: bir cevabım var mı)
(bkz: vazgeçtim ben bugün)
(bkz: cennete mahsustur melekler)
(bkz: aşk nerden nereye)
(bkz: bugün yalnızlığımın doğum günü)
(bkz: masum kalmak için)
(bkz: hayat bana güzel)
(bkz: gül güzeli)
(bkz: ne olacaksa olsun)

ayrıca şuradan dinlenebilmektedir. http://turkcellmuzik.com/...1aUtXUHc1TmJZVDFBMFVYZz09
gripin'in çok iyi şarkıları olmuştur ama en güzeli bu oldu. bu sefer 12'den vurmuşlar.
yalan söylüyorlar.
yalnızlığın çaresini çok açık şekilde söyleyen gripin şarkısı.

--spoiler--
bir yalan eksik bir yalan fazla
nasıl olsa döner dünya
ister inan ister inanma..
--spoiler--

(bkz: yalan)

hayatta yalnız kalmaktan korkan herkes bir şekilde yalan söyler. ya olmadığı gibi davranır, ya hissetmediği güzel şeyleri öyleymiş gibi gösterir veya söyler. peki ne zamana kadar ? ihtiyacı kalmayana kadar. yalan söylenen kişi hiç düşünülmez çünkü ilk değildir, son da olmayacaktır. bir yalan eksik bir yalan fazla hayatlar devam edecektir. sen ister inan ister inanma, inanacak biri mutlaka bulunur.
en yanlız anlarinizda...

(bkz: brazzers)
isviçreli bilim adamlarının bulmasını beklediğimiz ilaçtır. ne olabilir ki yalnızlığımın onsuzluğumun ilacı.
Son gunlerde bolca dinledigim gripin sarkisi.
Klibi de grubun eski uyesi tarafindan cekilmis..
(bkz: sol framede görünce bulundu sanmak)
hep farklı, hep özgün, hep güzel işler yapan Gripin'in son klip şarkısı. buram buram Gripin kokmasa da ben fazlasıyla beğendim efendim, sözleri geçsek te müzik fevkaladenin fevkinde.
bazı şarkılara klip çekilmemesi gerektiğinin ispatı niteliğinde bir klibe sahip gripin şarkısı. bu adamlar aynı şeyi beş adlı şarkılarının klibinde de yapmışlardı. şarkı güzel ama klip saçma yahut soğuk. çok büyüleyici bir şarkı da değil.
seks diye duyduk.
güncel Önemli Başlıklar