bugün

çoklu kişilik olduğunu düşünüyorum. kendinle konuşurken kendi cevaplarını kendi içindeki karakterlerle tartışmaktan dolayı olsa gerek.
Kafa dinlemek. Gereksiz insanlara , gereksiz muhabbetlere maruz kalmamak. Kendi isteğiyle yalnız olanlar kendini sevenlerdir. Sahte kalabalıklar insanı iyi gününde pohpohlar dara düşünce yalnız bırakır.
cengiz kurtoğlu dinlemek ve alkol kullanımı. bazen kendi kendi kendine konuşmak da görülebilir.
networkunuzun olmaması veya kısıtlı kalması.
Kendi cumhuriyetinizi kurarsınız, en tepeye de bayrağınızı dikersiniz.
Herkes bunu bilir, hatta haddini de bilir.
insanın tekamül etmesidir. eğer yalnızlığın kıymetini bilebilmişse.
kendinle zaman geçirmeye aşırı derecede alışmak ve başka insanların senin özel alanına müdahale etmesinden ciddi şekilde irite olmaktır.
38 senedir yaşadığım hayatın, 18-28 arasındaki 10 sene ve 35-38 arasındaki 3 senesi olmakla birlikte halen daha devam eden "tek başıma ayakta ve yalnız" yaşamımı inatla sürdürüyorum...
kendime ait bir dünyam var ve oraya kimsenin girme yetkisi yok (çok şükür)

Yalnızlık, alışıldığı zaman bırakması en zor uyuşturucudan bile daha beter bir bağımlılık yapıyor bilginiz olsun...
Asla ve kat a yalnız kalamazsınız. Yemeyin bizi burada AMK?! Yalnızlık diye bir zımbırtı falan yok yeryüzünde?! Heh?!
Depresyon, karamsarlık.
Yokluğuna alıştığın şeylere gereksinim duymamaya başlıyorsun.
yalnız osurmak.
Bir yaştan sonra insan psikolojisine uymayan durum, ömrü bile kısaltığına dair tıbbi araştırmalar ve makaleler var, psikiyatrik hastaliklara tek başına sebep olabilecek durum. Kadınları bilemem ama erkekler için 26 dan sonra bekarlık iyi birsey değil, her yıl daha da zor oluyor.
Veriyorsun alkolün gözüne. ne sonucu olacak?
Rahatsın ama eksiksin.
Bir zaman sonra kendinden de soğumak nedensizce iyi insanlar genellikle yalnız kalıyor hiç bir şeyin karşılığını alamadan.
Başarı. Tabii olmak zorunda değil herkeste ama bende böyle. Dolayısıyla çoz az insanla başarılı ve kaliteli bir hayat mis gibi. Ne zaman biraz kabuğumu çizsem hayatımda her şey aniden karışıyor başlarda büyülü geliyor falan da sonrası çöplük. içimde etrafa savrulan çöpleri tek başıma toplamak zorunda kalıyorum. Ha toplanıyor ha toplanmıyor, bilmiyorum.
hep bir yanı eksik olmakla beraber, kimseye ilgi duymamak, evden çıkmak istememek ve herkesten kaçma dürtüsüdür. kendi hayatım umrumda değilken başkaları niye umrumda olsun.
Rahat bir kafa.
görsel
tam olarak bu. mezarsız ölüler.
Aşırı konuşma isteği.

X kişi ile görüştüğünde susmak bilmez, sebebi insana olan içgüdüsel açlık..

Zordur, Allah (c.c) kimseyi yalnız bırakmasın..
Özellikle çok uzun vadede ;Boş bir duvarı izlerken saatlerin nasıl geçtiğini anlayamamak . Yalnızlığı bir köşeye kaldırmak istediğinde dışarıdaki insan yığınının içinde tekrar yalnız kalacağını bildiğin için bu fikri bir köşeye kaldırıp yola duvarlarla devam etmek . Hasta olduğunda günlerce kimseyle konuşmadığın için sesinin kısıldığını fark etmemek , üzgün olduğunda sarılacak kimsen olmadığı için battaniyene kedinle beraber sarılmak . O battaniyeyi gittiğin her yere yanında götürmek .Şehir şehir ülke ülke gezmek. Yeni diller öğrenmek çokça kitap okumak.Televizyon izlerken izlemediğinş fark etmek . Alışverişte çok vakit geçirmek ama herşeyden azar azar almak . Yemek ölçülerini 3/2 oranında düşürmek . Çokça düşünmek . Bazen ne düşüneceğini bilmemek . Sorun yaşamamak, ekstra mutlu olamamak. Bazen aynaya bile bakmamak , bazen aynaya baktığını fark etmemek . Çokça temizlik yapmak insan yerine bir çok hayvana uzanabileceğini fark etmek . Dizi film izlerken komik yerlere güldüğünde evdeki tek sesin kendin olduğunu fark etmek bunu hatırladıkça eskisi gibi sesli gülmemek . Bazen Sarılabilecek insan aramak ancak sarılmayı hak eden bir insan bulamamak falan filan .
Kedilerle konuşmaya başlarsın bir süre sonra.
Aha böyle sözlükte kalırsın.
Ben yalnızlığı istemekle suçlanıp yalnızlığa mahkum edildim. Bu karara bütün gücümle muhalefet ediyorum. Ben yalnızlığa dayanamıyorum, ben insanların arasında olmak istiyorum.
Korkuyu Beklerken, Sayfa 78, Oğuz Atay.
Bir çift büyük memeye hasret olmaktır, lanet olsun dostum.