bugün

Sabah kalktiginda mutfakta taze ekmek ve gastenin olmayisi.
orta boy pizzayı bitirememek. evet.
"Yalnız değilim benim bilgisayarım var" diyosan yalnızlığın dibine vurmuşsun demektir.
rahatça gaz bırakılan anlardır. kimse duydumu acaba diye düşünmediğimiz anlardır.
"yolculuğun hoş tarafı; gittiğin her yerde hayat miniktir. otele gidersin, minik sabun, minik şampuan, tek kişilik tereyağı, minik gargara ve tek kullanımlık diş fırçası. standart uçak koltuğuna sıkışıp oturursun. dev gibisindir."*
bu sabah anlaşılan yalnızlıktır. sebebi;
sabah bir şey tarafından uyandırıldım, o bir şey dediğim sinek. geldi uyandırdı amk. milleti neler uyandırıyordur, kim bilir?
Şehirler arası otobüs yolculuğunda anlaşılır en belirgin etkisi elden düşmeyen telefondur.
(bkz: telefonun tuş kilidinin açıp kapatmak)
(bkz: telefonun tema zil sesi vs ayarlarıyla oynamak)
(bkz: bilgisayarı açıp bir şey yapmadan ger kaptmak)
Osbir çekmek.
bir simiti tek başına yemek.
sigarayı tek başına içmek.
şiirlerle anlatmak derdini.
konuşmak yerine susmak ya da.
sigaranı feridun düzağaçtan beni bırakma eşliğinde içip ağlamak. aslında hayata dersin benni bırakma diye.
Bilgisayar başındayken klavyeden çok mouseyi kullandığının farkına vardığın andır.
mastürbasyondan sonra spermlerinin akan suyla lavabo deliğinden doğru kanalizasyona karışması...
(bkz: milyonlarca doğmayacak çocuklarım)
telefonun bataryasının 1 hafta bitmemesi.
bütün gece sözlükteyseniz kesin yalnızsınızdır.
sırtımın bazı ulaşamayacağım yerlerini tek başına kaşıyamadığım zaman. mecburen kendi imkanlarımızla bir şekilde gideriyoruz.
anlaşılamadığın anlardır.
yalnızlık anlaşılmaz.yalnızlık birden bire kafaya dank eder.
tuvalette sıçarken.
etrafınızdaki kuru kalabalık dağıldığında, akşam sofraya, gece yatağa tek başınıza girdiğinizde, lapss diye içinize oturan duygudur.
her gün meşgale butonunu görmek.
Yalnız uyandığın sabahlardır.
üniversitede yapılan bahar şenliklerinin gram heyecan vermemesi.herhangi bir etkinlik konser vs. birlikte gideceğin kimsenin olmaması.herkesin artık manitalarıyla gezip sizin sap halinizle boş boş bakınmanız evet bu önümüzdeki hafta bunları yaşayacağım sözlük ahalisi.
"çok içme merak ederim bak" cümlesini uzun zamandır duyamamak.
konturünüzün bittiği andır. sevgiliye dumanla haber göndermek yeğlenir.
güncel Önemli Başlıklar