bugün

(bkz: otuzbir)
yalnizlik aciklanmaz, aciklansa yalnizlik olmaz.
telefonun neredeyse hiç çalmaması.
mastürbasyon yapmak isteyip, aslında hiç istememektedir. eğer bu çelişki içindeysen yalnızsındır.
zamanı bir değersizle bölüşmekten iyi olandır.
sarı loş bir ışık.
sucuklu yumurta mi yoksa tost mu yapmak konusundaki karasizliğinla basbasa kalmak.
Argoda: mik gibi kalmak.
eger tüm arkadaşların sevgilikeriyle takılırken sen yalnızlıgın tarifini yapmaya çalışıyosan yalnızsındır.
yalnızım işte aq başka izahı yok.

edit: yalnızlık zaten mecaz olarak tek cümle ile açıklanır. çift cümle ile açıklayabiliyorsan yalnız değilsin birileri ile cümleleri paylaşabiliyorsun demektir.
tek cümleye sığacak kadar dar olsaydı açıklaması, kurtulması çok kolay olmaz mıydı?
bu günüm sensiz geçti.
kalp sızısı.
hayatın ta kendisidir efenim. Dünyaya gelirken, dünyadan giderken.. Herkes yalnızdır aslında.
tek cümleyle açıklanamaz yalnızlık telefonuna yıllardır hiç mesaj gelmemişse,herkes o mekan senin bu mekan benim diyerek okuldan sonra sevgilileriyle eğlenmeye giderken sen başın önünde evinin yolunu tutuyorsan,konuşacak dertleşecek kimsen yoksa yalnızsındır hemde ne yalnızlık insanın ömrünü yer bitirir bu bide bu yalnızlığın yanında parasızlık ve bin bir türlü dert tuz biber olur git gide soğursun hayattan artık içinden insanlarla konuşmak gelmez kendini değersiz basit yaşamaya hiç bir amacın yokmuş gibi hissedersin çünki insan sevgiyle yaşar aslında sevilmek istersin sevilince insan yaşadığını hisseder ama yok oda olmaz yalnızlık bir gün biter dedikçe günden güne katlanarak büyür,stres artar,saçlar dökülür dertleşcek kimse olmadığı için geçersin bir köşeye sessiz sessiz ağlarsın kimseye belli etmeden aman biri görmesin yediremessin kendine çünki peki ağlarsında neye ağlarsın yalnızlığınamı,sevgisizliğinemi yoksa içinde bulunduğun durumu kendine yedirememenemi ağlarsın çok zordur yalnızlık çok gerçek yalnızlığı öyle herkez bilmez hem öyle bi kaç hafta sevgilisiz kalmayla,1 ay arkadaşlarla görüşmemeyle çok yalnızım diyip sızlanan kişileredir lafım yalnızlık nedir bilirmisiniz siz kendi başınıza yaşamak, kendinizle mutlu olmak herşeyi tek yapmak nedir bilirmisiniz hemde tüm hayat boyunca işte onu ben bilirim ben hayat boyu tek başına yemek yemek,tek başına gezmek,tek başına sinemaya gitmek zordur böyle yaşamak alışanlar hariç tabi siz popüler insanlar sizlere söylüyorum kızlı erkekli orda burda gezip eğlenmek kolay hayatı boyunca yalnız kalmamış insanlar sizlere söylüyorum sizler arkadaşlarınız olmadan bir hiçsiniz arkadaşınız,sevgiliniz olmadan sinemaya gidip dışarlarda gezemezsiniz sıkılıyorum dersiniz oysa biz yalnızlar öylemi alışmışız biz arkadaş,sevgili olsun olmasın fark yapmaz bize biz zaten yalnızdık aynı düzenimize devam ederiz ama arkadaşla,sevg,liyle birşeyler paylaşmak daha iyi olur tabi ama olmayıncada olmuyor be dostlar yalnızlık yapışkan birşey bir yapıştımı üstünüze bırakmıyor artık siz bişeler yapmaya çabaladıkça sizi kendi karanlığına daha bir çekiyor iyisimi boş verin çabalamayın varsın yalnız olalım alıştık zaten zor ama yaşamaya çalışmalı yalnızlıkla.
yalnızlık, evinin kapısını kendi anahtarınla açmaktır.
kalabalıklar sürekli bir yerlere koştururken senin yerinde durman ve buna zamanla alışmış olman.
yalnızlığın ne olduğunu tuvalete girip sıçarken kapıyı kapatmayan bilir.(michael sikkofield)
gereksiz çaba. zaman çok ve kimse yok. neden sığdırmaya çalışasın koca yalnızlığı tek bir cümleye ki.
Yorgunum yüzümde birkaç saçma tebessüm.
telefonunun şarjı haddinden fazla gidiyosa demekki çok yalnızsın.
duyduğun tek ses kendi nefes alışverişinse işte bunun adı yalnızlıktır.
*
huzura ermek.
kapı zili çaldığında yüzünde oluşan tebessümdür.
güncel Önemli Başlıklar