bugün

tek başına babalar gibi takılmayı seven insandır. herkes benimle konuşsun istemez. arkadaşı olsa bile az ama öz olmasını ister. kişinin tek başına kalması gerekir bazen. bazı şeyleri düşünmesi, bazı şeylerden uzaklaşması lazımdır. hep aynı yüzler, aynı kişiler, monoton işler. bu kişiyi sıkar. çaresi biraz yalnız kalmaktır. yalnızlık; eski (değil eskimeyen) sevgilimiz, yalnızlık en vefalı yarimizdir. yalnız kalarak mutlu olmazsınız, fakat üzücü bir çok şeyi bertaraf edebilirsiniz. *
der ki şarkı;
'kendime yalan söyledim; 'yalnızım bunu ben istedim.' '
ben. yalnızlık da beni sevdi ve bırakmıyo bi türlü.
anında anti-sosyal damgası yememesi gereken insandır.
insan içine çıkmayı ve kalabalığı sevmeyen insandır. Bazen duygusuzdur bazen ruhsuz. Ayrıca Çocukluğunda çok yalnız bırakılanlarda görülür.
delikanlıdır , dürüsttür , yapmacık değildir. kimseye zararı dokunmaz. düşünmeye çok fırsatı vardır.
yanlızlığı sevdiğini genelde en çok kalabalık çevresi olanlar farkeder. nerde çokluk orada bokluk bebişim.
münzevi bir yaşam sürmeyi benimsemiş insandır. kimi zaman böyle olmak gerekiyor.
insanların ihanetinden , iki yüzlülüğünden, yavşaklığından bıkmış insandır.
sütlü kahvem, müziğim, defterlerim ve ben. gerçi pek yalnız sayılmam bunlarla ama bana özgür olan yalnızlığı yaşatıyorlar.
belki de mecburen sevmiştir.
Yalandır. Arkadaşları üzülmesin diye yaa siz nelerle uğraşıyorsunuz öyle saçma sapan trip çekiyorsunuz ehehe bak ben çok mutluyum deyip aslında o tripleri çekmek isteyen gariban kuldur.
az ama öz kişiler ister fakat sürekli aynı yüzleri görmek istemez. ??

(bkz: o iş nası olcek kardeş)
kimseye zararı olmadan kendi halince yaşamak isteyen insandır. içinde bulunmak istediğim ama bir türlü bir şekilde başaramadığım şeydir. insanları uzaktan içlerine dahil olmadan seyretmek. yalnızlığının sessizliğiyle huzuru yakalamak gibisi yoktur eminim.
yalnızlık bir seçim değildir herkesin tadacağı bir şeydir. yalnızlık ruh halidir. etrafındaki insanların çokluğuyla ya da azlığıyla ilgisi yoktur
bazen insanlar ben o kadar yoruyor ki , tek kaçabildiğim yer yalnızlığım veya doğa oluyor. ''insanları severim ama doğayı daha çok severim.''
benim o efenim üç gün yalnız kalıyorum bazen kimseyle konuşmuyorum ama çok fark etmiyor iyi anlaşıyorum galiba kendimle.
Sanırım seviyorum soğukluğunu Paylaşılamazlığını bazen iyi bazen kötü oluşunu .
Benimdir. Rahat rahat kafa dinleyebilirsiniz.
insanlardan çok fazla sıkılmış insandır.
Yalnız olmayı tercih eden kişidir. Kendine zaman ayırmaktan haz alıyordur belki. (bkz: kendimi kaybettim)
Hayatında yüzlerce insan olmasını istemeyen kişidir. isteklere göre şekilenmek değil kafası estiği gibi hareket etmek ister. insanların kısıtlamalarını ve kurallarını bünyesinde hissetmek istemez.
yalnızlık bir noktadan sonra asla sevilmez. ilk günler ise belki. yalnızlığı sevmiyordur o insan. aslında yalnızlığa itildiği için seviyorum diye kendini kandırıyordur.
Sevmiyorum fakat yalnızken dAha iyi hissediyorum.
Kalabalıklar içinde yalnız kalmak istiyorum. O kadar bunaltıcı geliyor. Ruhum ordan kaçıp gitmem için can çekişiyor. Her muhabbet beni kendi dünyama yönlendiriyor. En sonunda işim olduğunu söyleyip ordan kalkıyorum. Sessiz sakin bir yere gidiyorum. Kendimi dinliyorum insanlar içinde neden boğulduğumu bilmiyorum. Bazı insanlar karanlıktır gecelerdeki yalnızlıktan hoşlanır. Benim en huzur bulduğum dakikalar kimselerin olmadığı vakitler.