bugün

(bkz: pis yedili orço)

tv yapımcıları ve senaristler bizim ile eğleniyor olmasın diye düşünme sebebi.

kim ne derse desin türkiye de gerzeğe gülme modası var, bir süredir böyle.
Gerçekte öyle olan insanların var olduğunu bilen ve o insanları yansıttığını anlamış olan tüm insanların güldüğü bir karakterdir.
kimseyi ilgilendirmeyen tiplerdir, nedir lan bu çekememezlik? sen başka şeye gülüyorsun diye ondan başka şeylere insanlar gülemez mi lan? herkesin kafasının içi farklı, sana ne habura goyim?
doğallığı seven o karakterlerde yer yer kendini bulan tiplerdir.
Drama komasına girmiş, töre dizilerinin müptelası olmuş eziklerin anlayamayacağı mizah unsurları vardır orçun karakterinde. Basit dizilere alışmış insanlar izlemesindir lütfen. Biz sizin izlediğiniz ucube dizilere laf ediyor muyuz?
orçunun oynadığı güzel oyuna karşı gülmeleri bir haktır.
kanaatim ki orcun bir karakter mi evet . neler yasıyor babasıyla ailesiyle sorunlar cinsel bastırılmıslıklar en son olarak pazarlama dunyası ve olayları nasıl da kendi lehine cevirmesi para da kazanabiliyor acılımda aslında zeka abidesi hep normaller islerini duzgun yaptı ya orcun un tuhaf olmasi ve gerzekce bulunması tek tiplestigimizin belirtisi herkes cok normal bir orcun gerzek . iste delilere de boyle dediniz deli ya bu ... sizi rahatsız eden nedir . buarada cok da iyi oynamaktadır dizinin belkemigidir . cihangirde yoresel bir aile ve sahte entellektuel gorunumlerinin normal dedigimiz yalan dunyada yasadıgımız gerceginde kendi gercegini yasayan orcun . ortada yalan dolan var mi alavere dalavere yok siz yine de orcunu sacma bulmaya oyunculuguna laf edin sıkıcı ve yalan hayatlarınıza devam edin . ve eksi oylarınızı bekliyorum * .
tam bir sosyo fobik karakter olarak karşımıza çıktığında ve kimi sözlükçülerin, sosyal medyanın kulu haline gelmişlerin bir prototipi olarak inşa edilmesinden kaynaklanmakdır.
sürü psikolojisine örnek verilecek tipler.
http://www.youtube.com/wa...eQrqfTo&feature=share gülme hakkımı bunda kullanmasaydım başlık sahibi trole gülerdim.
o orço mudur nedir bi o bi de orçun, 11 yaşındaki kardeşim gülüyor onlara çocuk bunlar, kamil bunlar. A a a deli bunlar!