bugün

(bkz: ağız ishali)

bir sus lan.
korkuyorum bu bir repliğe başladığında dayanamayıp laptop a yumruk atıcam diye.

sus be kadın.
çeperinde aurası olan tek kadın.
konuşmaya başladığında kanalı değiştiriyorum bakıyorum ediyorum geri döndüğümde yeni susmuş oluyor. o derece. evladın olsa sevilmez.
iyi oyuncudur ama normal hayatta olsa böyle bir kadın kocası katil olur.
ses hızındakı konusmasıyla dıkkat çeken karakter.
biraz daha hızlı konuşursa ışık hızına ulaşıcaktır, yine de son zamanlarda gördüğüm, izlediğim en genç en güzel yeteneklerden biridir efendim, başarısı bol olsun.
ağlarken o ağzı ne güzel yamuluyor öyle. serefsizim ağzının üstüne çarpa çarpa sevesim geliyor o sahnelerde.

du bakım videosunu bulabilirsem koyarim.

ek olaraktan dizide her ne kadar itici bir karakter rolünde olsa da gayet guzel, çekici ve hoş bir hatun.
çok belirgin olan karakterdir pek severim. bana rol yapacak malzeme çıkartan oyuncudur.
konuşmaya başladığında garip bir şekilde kendimi ağzım açık can kulağıyla dinlerken bulduğum dizi karakteri.
yalan dünya'nın en sevilen karakterlerinden birisidir.

--spoiler--

konuşma hızına gel.

--spoiler--
ömür törpüsü kadın dedikleri cinsten.
-Rızacam! Sen hasta diğil miydin?! Hayır hasta değilsen, babamlar bekliyor!

Dediği sahnedeki, ses tonuna ve mimiklerine hasta olduğum karakter. o konuşması falan... Aynen Servet Teyze gibi oluyorum Nurhayatcığımı dinleyince. Elim kolum boşalıyor, mest oluyorum.
izlemeye bile tahammül edemediğim karakter. rıza ne yapsın.
bu kadınla aynı yatağa girmek için bomba imha uzmanı kıyafeti lazım.
Ev hali yarmış karakter.
amelelere aynen şöyle demiştir:
buraya belediyeyi yolluyorum,bu inşaatı da mühürlettiriyorum,sarsaklar sizi gerizekalılar !!
örnek aldığım karekter ne yapıyprsa tersini yapıyorum. eee bu devirde malesef para etmiyor yaptıkları.
muhteşem karakter. her kim ki nurhayat' ın taklidini yapanda, saygıyla önünde eğileceğim. taklidi imkansız karakter.

büdüt: az önce rastladım, olmuş olmamış orası ayrı, ama yaklaşmış! hmm.. başarılı! http://www.youtube.com/watch?v=y981iK_JRus
beyaz show' da yayınlanan psikolog serisinde de oynamış.
http://www.youtube.com/watch?v=6yEp8cOYmcQ
canım nurhayat dizinin en sevimli karakteri o konuşmaya hangi erkek dayanır.
orçunla beraber dizinin en orjinal karakterleri. gerisi tırss.

tülay da süper oynuyor yalnız.
--spoiler--
destansı gelin adayı.
--spoiler--
--spoiler--
Ben babamin bir bakışından, bir göz kırpışındaki bir hapşırığından, bir hıçkırığından mesaji alan, onun bir dediğini iki etmemiş hayırlı evlat katagorisinde birincilik kürsüsüne çıkmış, zirveye oturmuş ve adını altın harfle yazdırmış bir kişiyim.
--spoiler--
Düşman başına bile denilemeyecek bir karakter. Gülse'nin abartılı karakterlerinde ki köprüden önce son çıkış diyebiliriz.
ev hanımlığında doktorası olduğu iddiasındaki kişi.
*