bugün

Anasını skeyim her kimse ehehe.
(bkz: ilk entrysi görünmeyen başlıklar)

Muhtemelen kadınların aşk ve seksteki ilk tercihi olduğu gerçeğini kabul edemeyip hata yapanların ya da kendisi üzerinden birini alaya almak isteyen yorucu kişilerin gündeme getirdiği erkek. Kimse de inkar etmesin kadınlar koşa koşa gidiyor buna. Bilgiye, kültüre önem veren yok.
Ayrıca kendisi üzerinden başkasına sataşmak da hoş olmamış. Rahat bırakın adamı. Tutacağı el, sevişeceği güzel kadın var.
Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hshsh.
Ulan hergün temenujka'nın nickaltına keko gibi gül resmi atıyordun. Şimdi Entryi göremiyorum ayağına yatıyor. He mk he..
Adam olsun adam. Yüzü lokum huyu bokumlardan korusun Allah. Ahsjg gerçi ideal ve mükemmel olunca bi de datlı dilli iyi kalpli de oluyor. Olmuyorsa da bak şuradan yürüsün gitsin pıliiiss.
Savunanların sadece kadınlar ve başkasına sataşıp onu alaya alma fırsatını değerlendirmeye çalışanlar olduğu, yalnızlıktan şikayet etmeye hakkı olmayan erkek. Muhtemelen kendisini hassas bulup “ özünde iyi çocuktur “ diye düşünen 1.70’ lik iki, üç güzel kızı güldürüp kahveli sohbet ediyordur. Rahatını bozmayalım. Adam hem hassas hem de meşgul…
Sevgilimdir.

Dağılabilirsiniz.

Evet.
Muhtemelen şahsıma sataşma amacıyla gündeme getirilen erkek. Donuza eklenip hatasını bir türlü kabullenemediği gibi ekleyene düşman olan biri gündeme getirmiş olabilir ( neden bahsettiğini göremediğim için böyle yorumluyorum ).
Kadınlarla aşk ve seks konusunda diğerlerinden avantajlı olduğu gerçeğini kimsenin reddedemeyeceği, belli özellik, hobi ve mesleğe sahip kişidir.
Kesinlikle tartışmam bile.
erkek kısmını tutturdum sayılır mı?
ister birini sinirlendirip tahrik etmek ister savunmak için gündeme getirilsin, kadınların gözdesi olup yalnız kalmamaktan, flörtten, seksten sıkıldığı gerçeği asla değişmeyecek olan belli özellik ve yeteneklere sahip kişidir. Tartışılmaz bile. Adamlar yalnızlık desen yemek ismi falan zanneder, o derece.
Güzelce sarın, yolda kırılmasın, evet götürücem.
Hanidir? Nerdedir?
başlıkta tarif edilen kişi abberline...
Sizin kömür karası .mınıza bakmayacak erkektir mk kezbanı sözlük kızları ya sizi.
Sizin kömür karası .mınıza bakmayacak erkektir mk kezbanı sözlük kızları ya sizi.
genelde albert camus' dan bahsedilince iri iri açılmış ağız ve gözlerle tepkisizce dinleyen, manchester city onbiriniyse ezberden sayan kaslı ve uzun boylu kişidir. evde bol bol espri çalışır çünkü en büyük silahı budur.
bulursanız gelsin benide ziksin.
Gayet olağan bir betimleme hiç oha falan olmadım gidin biraz dışarı çıkın abi nerde oturuyorsunuz Ümraniye falan mı.
true sana asla dokunmam kardeşim...
beş dakika bile yalnız kalamazlar. güzel kızların en büyük kankisidirler. hafta sonları sürekli kalabalıkla gezerler. ' aga ', ' kanka ', ' birader ', ' dostum ' gibi hitaplar kullanırlar.instagramları parti ve spor salonu fotoğraflarıyla doludur. aşk ve cinsellikten yorgun düşüp bir süre dinlenmeleri gerekebilir.
De ayrı true.
Kapılmıştır yada 404 not found.
sık sık kankalarıyla birlikte gezip birbirlerini onaylar ve tehditkar görünürler. aynı bölümdeki bazı insanları sadece vize ve final dönemlerinde hatırlar çünkü nota ihtiyacı olur. eleştirilince kızar ama makul bir yanıt veremez. sadece güç gösterisi yapar.