bugün

yakışıklı değildir üstelik yakışıklı sanır kendini.
yakışıklı değilim evet ama kendimi yakışıklı sanmıyorum.
tabii ki bu göreceli bir kavramdır. yakışıklılık bakış açısına göre değişmektedir.
yakıştıramamıştır.
(bkz: kedidir kedi)
(bkz: içime bir kurt düştü)
sempatik olan yazardır.
kendisiyle barışıktır. *
(bkz: eraserhead)*
(bkz: orta yakışıklı)
yakışıksız yazardır.
erkek değilse bayandır.
evet, erkek yazar, yakışıklı olmayanları teşhir ederek, avı için rakiplerini bir bir eliyor.
ben olmayandır. *

(bkz: sözlük henüz beni keşfedemedi)
oldukça zeki bir yazardır. cinsiyeti de bayan olabilir. ona da zaten yakışıklı değil, güzel denir.
an itibari ile bira içiyor olabilir. sigara aldırmak için kardeşine methiyeler düzerken, kotunun cebinde bulduğu bir paket sigara ile mutlu olmuştur belki. anne babası bir düğüne gidip düğünlerden ziyade başka yerlerde görmediği insanlarla mutluluk paylaşıyoruzculuk oynuyorlarken, o her zamanki gibi yalnız başına bir kuytuda kelimelerini katık ediyordur sofrasına.

zamanın gölgesinde serinletemediği isyanını bastıramaz belki uyuşmalar o da bilir. lakin her şeye inat migren sancıları ile oyaladığı düşüncelerinin zindanında kafatasında yankılananlarla cebelleşiyordur. her yudumda uyuşup, her nefeste sızlıyordur yarınına.

umut denen kaypak bir türkü vardır elbet bir yerlerde. belki arka cebimde, belki de çekmecemde.
dert etmemesi gereken yazardır, kişilik her zaman daha önemlidir zira.
zaman zaman böylesine duygu sömürüsü yaparak manitacılığa dahi kalkışabilecek yeteneksizlerdir. ben de yakışıklı değilim ama buradan, bunu söylemek yersiz. ben bileyim bunu kafi...
yakışıklı değildir. sempatiktir.