bugün

güzel kızlarımızın kıro, apaçi, emo diye tabir ettiğimiz güruha prim vermesiyle doğrudan alakalıdır..
büyük oranda doğrudur..
yazıktır.
özgün bir şiir dizesi. türkçe olmaması şaşırtmasın kimseyi.
bunlar bebek yüzlü çocuk ruhludur. o yüzden yalnız kalırlar. kız arkadaşıyla arasında en ufak bir zıtlaşma olsa hemen ayrılırlar. çünkü sevgilisinden ayrıldığında başka kızların kendisini hemen kapacağını düşünürler. en uzun ilişkileri 2 hafta sürmüştür. o yüzden kızlar hep çirkin ama sadık, mantıklı ve olgun erkekleri tercih ederler.
kendini yakışıklı sanan insanların tek tesellisidir.
--spoiler--
- abi sen neden bir kızla birlikte değilsin?
+ kural bu birader. ben şimdi yakışıklıyım ya, prosedür gereği yanlız olmam lazımmış.
--spoiler--
Karsisindaki insanlari egolari altinda ezmeleri sebebiyle etrafta salca olmamis insan kalmamasiyla gerceklesebilecek durum.
güzel kızların yalnız olmasıyla aynı sonuca bağlıdır. er kişi yakışıklı olunca dişican bunun mutlaka başı bağlıdır diye düşünüp yaklaşmaz.
lan burda erkek erkeğe konuşuyoruz işte; birbirimizi kandırmayalım hocam, gerek yok böyle şeylere.. *
tanım : sarhoş-dertli insan avutma kılavuzundan sadece bir cümle.
belkide seçici geçirgen olduklarındandır kimbilir.
ağlayan palyaço muhabbeti gibi bir geyiktir. gerek yok böyle şeylere.
kismen dogru olan onermedir. aslinda suclu yakisikli olan erkektedir. kullanmiyodur tpini. hep soyutluyordur bazi seylerden. tipki ben.
Hep de öyle olmayandır. Bazen ihi şey öhöm diye bi kız yaklaşır yanınıza bak bu çiyan değil dersiniz ki aradan bir ay geçmeden piyasanın kurdu olur o artık kızarmaz yanakları. Neyse yakışıklı prensiplerim gereği yakınlığım olmuş kimsenin ardından kötü konuşmam. Neler söyletiyonuz bana ya. Msj atn kızlr sss.
güzel kadınları kim zikiyor o zaman a dostlar ?
çok büyük sorunsaldır , kendimden biliyorum.
(bkz: hani nerede)
Çakatay koçtuğ psikolojisinde olan erkektir.

(bkz: yalan dünya)
yok öyle bir şey haddinden fazla kalabalıklardır.bir kız yetmez onlara..
bunlar iki türe ayrılır:
bir: birden fazla kızla takılanlar
iki: seçici olup yalnız olanlar
ben ikincisinin mensubuyum. *
yalnız değilken, yalnız olmadığı gerçeği kimsenin aklında olmazken yalnız kaldığı zaman sanki ömrü hayatı yalnızlıkla geçmiş gibi yalnızlık üzerine methiyeler düzen insanlardan yakışıklı olanının söylemidir. yok öyle bir dünya, yakışıklısı, çirkini herkesin yalnız olduğu zamanlar da olmadığı zamanlar da var.
Algıda seçiciliğinin ego ile birleşerek doyumsuzluğa ulaşmak, neyi seçeceğini bilmemek.
Hepsini isteme hali.
Hep kendilerine yakışacak o güzel ve doğru kadını beklemelerinin sonucu olabilir. Ki bence bu yüzden.
Gerçektir. Bir kıza açılmaya duygularını anlatmaya yeltenirsin güvenmez. Beni nasıl olsa terkeder moduna girip samimi bulmaz. Hadi oldu bir şekilde gözleri hep gözlerindedir parke taşlarını saya saya yürümene rağmen problem hep yanıbaşında seyreder ve kıskançlığı gurura çevirip terkeder. Yine bir kızdan hoşlanırsın fakat samimiyeti olan bir kıza sorarsın hoşlandığın hatunu. Sorduğun kız arkadaşının içinde sana karşı hep bir umut olduğundan domuzluk yapar kızın sevgilisi var sanarsın yıllarca. Birini bulup sevmeye çalışırsın, çevrenden hep kıyaslama ve yakıştıramama tripleri gelir boğulursun be bu sevgilininde mutlaka kulağına gider o da gurur yapar yersin tekmeyi. Milletin gözünde hep çapkınsındır, kıçı kalkık, burnu havadasındır. Sonunda içine kapanırsın. Açılsan ne olur ki en fazla barda bulduğun sürtükle tek gecelik sahte bir oyun oynamakla yetinirsin kendine saygın kalmaz. Asla samimi ve düzgün bir ilişki kuranazsın tüm dengelerin altüst olur her daim. Bu başlığa entry bile girmeye korkarsın " artist pezevenge bak götü kalkık yavşak" derler diye, ama içini ancak sanala dökebilirsin yoksa patlarsın.
uludağ sözlük içerisinde yapılmış tespitlerin en gerçekçi olanıdır.
(bkz: kaderimiz)
(bkz: sosyalistkamyoncu)
insan yalnızdır. felsefe falan değil amacım. insan yalnızdır. yakışıklılarda yalnızdır haliyle.