bugün

(bkz: tipsiz adamların malı götürmesi) *
(bkz: zügürt tesellisi)

inanıyorum artık. * *
(bkz: çok kadın hiç kadındır)
kadınların yakışıklı erkeklerden aldatmadan dolayı uzak durmasından kaynaklanan durumdur..

(bkz: meşhur olamayan ıslı adam benim)
(bkz: çok ıssızım sözlük)
yakışıklılığın yetmediğinin kanıtıdır.
zannedersem bende doğrulayacağım...
yalnızlığın tiple alakası yoktur. kendine güveni olan ve kızın yanında nasıl davranılacağını bilen -hamura göre maya- hiç bir adam yalnız kalmaz. ne adamlar vardır ne hatunlarla çıkıyorlardır.
(bkz: çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu)
hep yalnız olmaları gerekenlerdir.
kendilerini sikermen sanmalarından kaynaklı sonuç.
öncelikle bağlanma ihtiyaçlarının daha düşük olmasından kaynaklanır. çirkin adamlar kadın elde etmenin zorluğundan bulduklarına daha çok sarılırken eli yüzü düzgün olanlar daha maymun iştahlı ve vazgeçmeye meyilli olurlar, zira biri giderse diğeri gayet kolay gelebilmektedir.
bu da bağlanma sorunu yarattığından yalnızlaştırır bireyi.
''adam gibi kız'' arayan ve hiç bir zaman bulamayan, bu yüzden yalnızlıga mahkum olan tiplerdir.
zor beğendikleri ve şıp sevdi olmadıkları için olabilir.
evet.çünkü kendilerine aşırı derece güvenirler.aşkın peşinde koşmak yerine aşkı peşlerinde isterler.bu yüzden güzel kızların yanında çirkin erkekler vardır.
"bu adam kesin yalnız değildir" diye yanaşılmaya korkulan insan tipidir.
atak yapın aga.
(bkz: ıssız adam)
doğrudur. bu yüzden sözlükte takılırlar. *
(bkz: bsg)
ben hep yanlızım a.k. çevremedeki bütüne elmanların kolunda beşer onar yirmişer kız. kötü kötü konuşturacaksınız hıncımı sizden almiyim. açmayın ulan bu konuyu bir daha...
kader... hep sahipli sanılırlar o yüzden yaklaşılmaz genelde onlara.
(bkz: kaynak gösterebilirmisiniz) (bkz: kıçımdan uydurdum)
cem yılmaz'dan
kolay beğenmemelerinden kaynaklanan durum. hele birde duygusalsa vay haline.

(bkz: kendimden biliyorum)
aslında yanılgıdır. sadece düzenli manitası olmuyo bu adamların. kendimden biliyorum, hehe şaka lan götüm gibiyim. neyse konuya dönim, ya istemiyordur ya da hergün bi kızla takılan bi tiptir. gönül işinden uzak kalması doğal bence.
ben sana yakışıklı olamazsın demedim kalabalık olamazsın dedim...
doğru, nereden biliyorum? kadınlar ile erkekler uyumlu olsalardı, dünyanın tüm meyhanelerinde sadece erkekler takılıp, bira tokuşturup geğirmekten haz alarak böğürerek maç izleyip sandalyeden düşmezlerdi.özünde her erkeğin içinde kendisine ait ellenmeyen bir parça olur, yalnızca kendi arızalı ya da düzgün beyninin bildiği...