bugün

ilk önce biraz sarsar ondan sonra götü kollama gereği hissettirir.
bilgisayar aracılığıyla öğrenilmesi kötü olan durumdur.
yakın olmasa da yeni tanışılan arkadaş hakkında kırık lan o çocuk kesin dikkat et şeklinde telkinler almak bir oha dedirtir yuh dedirtir.
yakın arkadaşın veya ciddi düşünebileceğin kimse olmalıdır.
acı bir durumdur.
eşcinselliğe karşıyım, bağnaz ve gericiyim, en yakın arkadaşımın eşcinsel olduğunu öğrenirsem doktora yönlendiririm ve mesafe koyarım ki adım çıkmasın. eşcinselleri aşağılamaktan zevk almıyorum ama normalleştirilmesini modern bir yalan olarak görüyorum. insanlardaki her eğilim meşru görülemez.
ataların saldığı korku yüzünden korkulan şeydir.
her gay'i kendi götüne talip sananlara hiç girmiyorum.

atalar ne demiş? neden korkulur böyle bir şeyden?

(bkz: üzüm üzüme baka baka kararır)
Kanka ya taşınıyoruz biz hadi görüşürüz.
arkadaşlığı bitirmemek gerekse de artık hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacağı açıktır.
dinci veya terörist olmasından daha iyidir.
saygılar..

hiç kücümsenmemesi gereken hadise.
gidip yanagına ufak bir öpücük kondurmalısınız. o artık sizin helalinizdir.

edit: artı oylandıgıma göre sözlükte gay var beyler. sözlükteee gay vaaaar.
nasıl öğrendiğinin önemi büyüktür bu hadise için.
ona poponuzun fotoğrafını çekip yollayın.

not: zaten hep izliyor ve hayal ediyordu.
hiç bir şeyi değiştirmez.

benim en yakın arkadaşım gay ve inanın ben heteroseksüelim diyen adamlardan on kat daha taşaklı biri.
bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim mottosuna göre tehlikede olduğunuzu öğrendiğiniz andır aynı zamanda.

(bkz: ulan yoksa)
--spoiler--
- aga tamam gaysin bak ama bn sni arkdaş olrk grüorm tmm mı cnm? .s
+ ne diyon amk biz zaten biscolata erkekleri gibi adamlarla aşk yaşıyoz sana mı bakıcam lan.
-nereye intihar ediyim ben?
--spoiler--
işte herşeyin bittiği dünyanın yıkıldığı an bide sonra şüphelenmeye başlar insan.
senin için önceden neyse sonrada öyle olacaktır.
beni sikmeye kalkışmadığı sürece çok da sikimde olmayan durumdur.
en yakın arkadaşının gay olduğunu öğrenmişsinizdir. o an onu öldürüp dünyadan bir gay temizlemek istersiniz ama dayanamayıp bağrınıza basarsınız, gayda olsa arkadaşınızdır o sizin.
onunla takılmaya devam edecek, yine eskisi gibi karı kız muhabbetleri yapıp tenefüslerde kız keseceksiniz.
şimdiye kadar arkadaşının gay olduğunu anlamadığın için kendine gerizekalı yaftasını kondurabileceğin bir durum. saygı duymak gerekir.
tercihine saygı duyacağım durumdur.
lut kavmi gibi helak olmamak için arkadaşlığı bitirmek ve bir daha görüşmemek en doğrusudur.

zaten gay milletinin erkeklere hangi gözle baktığı ortadadır, sizin savunmasız bir anınızda sizden faydalanmak isteyebilir, kötü durumlar yaşanmaması için araya mesafe koymak gerekir.
çılgın gecelere hazırlığa başlama sebebidir.. o değil de, ilk başta adama çok koyar lakin sonra onu da öyle kabul ediyorsun.. arkadaş ne de olsa.. sana bulaşmadığı sürece sorun yoktur..
dağlara taşlara...
- kanka yeni sezon fener forması aldım bi görsen aağlıyo.

+ bi dakka bi dakka ne aldım dedin sen?

- fener formasıı?

+ olum sen ibne misin?

- benim tercihim kimseyi ilgilendirmez taammıaa.