evet vardır böyle bi çaba. Tanıdığımız veya omegle vs. Yerlerde konuştuğumuz yabancılara türkçe küfürler söyletmeye çalışır, söylerlerse epey komikli gelir, mutlu oluruz amk. Heralde türklere özgü.
milli ickimizdir.
bu yüzden ileride ülke dışına çıkıldığında zorla söyletilen kelimeleri söylememem olacaktır.
sadece türk değildir. youtubede çok var örnekleri.
Var böyle bir şey, ben de yaptım bu çabayı. (bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
yer ve zaman, galatasaray'ın geçtiğimiz yaz ingiltere'deki kampıydı.

bir hazırlık maçı sonrası futbolcular takım otobüsüne binme aşamasındayken takım otobüsü çevresini saranlar aşırılıklarıyla dikkati çekmekteydi.
sürekli olarak otobüs içindeki sabri'ye, ona buna laf ediyor kendilerine göre eğleniyorlardı işte.

arka sıralarda görmüş oldukları kişinin adını sordular bana, burak dedim.
bildiğiniz burak yılmaz'dı işte.

iyi de adamlar burak'a burak diyemiyor ki, rak gibin yarak gibin bir şeyler diyorlar idi...

beni bir gülme aldı, gerekli düzeltmeyi yapmadan ayrıldım yanlarından.
bazen yanlışlıklar da doğru kapıya çıkar ne de olsa...

ortada bir küfür söyletme çabası da yoktu ama burak tipten kaybetti galiba.
düşmese, iyi futbolcu aslında.
ilgili kişiyle samimiyetinizi artırır. bi sonraki aşaması: (bkz: erojen bölgeye doğru yapılan cüccük hareketi)
(bkz: güreş)
(bkz: eşşek sikmek)
(bkz: ördek sikmek)
(bkz: video altına yorum yapmak)

gibi ata sporlarimiza ornek olarak gosterilecek bir diger eylem.
genelde almanya'dan gelen kuzenlere yaptırılır.
Yaptım bunu ben. 6 ay ingiltere'de kaldım bu dönemde 60 yabancıya küfür ettirdim heralde. En zevklisi de "in turkish hello means yok mu beni .iken" gibi ergence oyunlar oynamaktı. Malım tamam mı? Oldu mu?
lazım olur ilerde kullanır fiyatların kendisine zamla kaydığını anladığı anda söylemesi kuvvetle muhtemeldir hatta bu konuda özgünleşenlerine tanık oldum kendi örflerini de içine alınca ve türk küfrünü birleştirince.... Yorumsuz diyebilecekleriniz olur. Öğretmeyiniz.
hakikaten eğlenceli olabilmektedir. teleffuzlarındanmıdır ndir bilinmez , normalde en normal küfür bile gülme krizine sokabilir. özelliklede anlamını farklı bir biçimde öğretirseniz ve bunu kullandırtırsanız o zaman alta etme garantidir.

teşekkür ederim için anan bacın vb. dedirtmek gibi.
Bildiğin gelenek haline gelmiş çaba. Evet.
Millet müslüman yaptırır bunlar küfrettiriyolar.
discordda hemen hemen karşılaştıgım kişiler. Bir yabancıyla ilk tanıştıgımda nerelisin Diyor. Türkiye diyorum , önce gülüyor sonra ananı** diyor.