1. 1.
  airties firmasının çinde fason ürettirip satmakta olduğu piyasada alabileceğiniz en kalitesiz en sorunlu en dandik wireless eternet kartıdır.
  1 ... eurasia
 2. 2.
  airties'in kablosuz internet adaptörü.

  airties sahibine yöneticisine tasarım ekibine ve emeği geçen herkese sövme sebebi kablosuz adaptördür...
  hayatım boyunca hiç bir insana hiç bir kuruma hiç bir olguya bu kadar sövmedim, icat ettiğim küfürleri duysalar grev yaparlar/yapmalılar.

  peki neden; şimdi bu bir adaptör yani bunu usb den takarsın pisine sonra zırt pırt çıkarmazsın öyle kalır işin olmaz pisi bozulana kadar yüz göz olmazsın...

  şimdi hep birlikte hatırlayalım bu cihazı;

  takılmamış hali...
  http://www.spotcum.net/img/urun/wus300.jpg

  takılmış hali kendi dalgasına...
  http://www.atlantabilgisa.../kresim/NTWAIRTIE0013.jpg

  evet şimdi sorunu gördünüz öyle değil mi?
  iki resim arasındaki yedi farkı siktir edin ve tek farka yoğunlaşın. yani kapağa. kapak yok peki nerde? sağda solda yatağın masanın altında olabilir, küllükle birlikte çöpte olabilir az önce yenmiş lahmacunun poşetinde olabilir... her yerde olabilir.
  bunu dizayn eden insan evladı o kapağı kaybolsun diye dizayn etmiştir.
  o kapakcıka ufacık iki tane çentik atsaydıda götüne takılsaydı ataptörün bende bu amına koduğumunun kapağı nerde diye sövmeseydim sana her kullandığımda daha güzel olmazmıydı.
  bu kadar salak bir tasarım bu kadar salak bir üretim buna onay veren bir üretim müdürü ve hepsinin bir araya gelerek çıkardıkları işten faydalanmak için tüketip kendi paramla rezil olmam ve sonunda küfür etmem normal.

  ama bir adaptörün kapağını götüne takılır şekilde dizayn etmemek anormalliktir.

  bir tükenmez kalem düşün hatta düşünme elindeki pilot kalemin kapağını kaleme sokamadığını düşün ne hissedersin. işte bende onu hissediyorum.

  allahından bulasın airties!
  ... dokuz