bugün

Allah ona sweet lady yüzü göstermesin. Ahhskskh
Eli öpülesi komşudur.

Bende de şifresini, wifi ismi yapan bir tanesi mevcuttur.

"Şifremcanımkarımgülbahardır"

Nedeneeen tanrım neden diye sorduğunuzda ise;
--spoiler--
Oğlum nokta nokta oluyor şifre. Unutuyorum sonra
--spoiler--
O komşu beni görüyosa yapmasın etmesin. Zamanında bunlardan biriydim şerefsizin teki benim wirelessıma bağlanıp sahte bilgisayar satmış. Mahkeme falan uğraştık baya. Devir kötü kollayacaksın götü.
komsu gibi komsudur.
Zekat olarak verebilir. Veyahut sadaka. O da olmadı sınırsızdır amk. Boşuna hayır duası alıyordur. Evet.
küçük sürprizler yapacagım komşudur.
bir teşekkür kartı, bir dal sigara, bir dal çiçek veya yemekti, tatlıydı.
bu zamanda öylesi kaldımı denilesidir.
Çoğu hayır duasını alacağı kesin komşudur.
Gözü gönlü bol olan adamdır.
Şifre koymayı bilmeyen veya hiçbirseyi sallamayan adamdır.
wireless adını da''hayrat'' yapan komşudur.
Öyle komşunun internet faturasının * koyarım
hayatta hiç rastayamadığım, sadece varlıklarına dair hikayeler duyduğum mitolojik insanlar.muhtemelen olympos dağının eteklerinde yaşıyorlar.*
temiz kalpli paylaşımcı insan. bencillikle arası gayet iyi olanlar merkez bankası kasası gibi şifre koyarlar efendim kendimden biliyorum.
En sevilen komşudur. Yolda sokakta görülürse tarafınızca sevgi gösterisine maruz kalır ama bunun sebebini bilmez.
komşularını ağına düşürüp özel dosyalarına erişmek isteyen bir bilgisayar kurdu da olabilir.
Kapısında sıra olacak komşudur.

(bkz: ekmek çıktı)
Ara ara irmik helvası neyim götürdüğüm komşudur camdan cama kablo ile bağlanmaktayım sağolsun varolsundur.
Tilkiye sormuşlar tavuk sever misin diye, gülmekten cevap verememiş amk.

Benim lan o komşu. Valla bak. Ama bu hale nasıl geldim bi sor hele...

Sayın yazarlar, çok ilginç bi Apartmanda oturuyorum. Bundan 2-3 ay eveline kadar açıyorum laptopu, yada telefonu, 1 adet full, 3 adet yarım çeyrek çeken wireless var, çocuğunu kaybetmiş anne gibi aradım lan resmen bunlar kim diye. Bütün sosyal kaynakları ve komşuluk haklarını seferber ettim, neticede komşu komşunun ağına muhtaç dedik aşındırdık kapılarını, abi-abla Allah rızası için bi diş ağ dedik, bana mısın demedi Allahsızlar!
Kime sorsak 'biz değiliz' 'heralde alttakiler' 'sanırım yan daire' cevabı aldık.
Bitane esmer bi kız var ara ara asansörde karşılaşıyoruz, geçen kapıda kalmıştı hatta dış kapısını açtım yardım ettim, o zilli bile "mobil giriyorum yaağ bende" dedi..

Verhasıl, geçen hafta gözü dönmüş bi şekilde türknet ads noktasında buldum kendimi, ağzımdan köpükler saçarak sınırsız internet talep ettim, paraları paraları bas bas bas şarkısı eşliğinde bastım paraları.
Parasında da değilim lan vallahi bak, yani kullanan var ortak öderdik falan, neyse işte..

Şimdi sınırsız internetimi şifresiz bi şekilde kuklaNıyorum. Kullanıyorum pardon, elim sürştü, kukla beni mi andı ne... Sahi noldu lan kuklamıza bizim ?
Olum şu adamı rahat bırakın lağn artık kulak memenize fantezi yaptırmayın öğlen vakti!
Ne diyorduk ?

Ha.. Komşuluk diyorduk. Ölmüş, başımız sağolsun..!

Edit:ara ara kapatıyorum ama, sağ sol komşular geliyor soruyorlar falan, aaa fişi çıkmış falan diyorum.
Wireless Müritlerimi tespit ediyorum olum kızmayın.
kurban olunası komşudur.
Cennette online dünyaya fiber hat döşeyecek insandır.
wireless'e şifre koymayan komşu ne güzel komşu , şifresiz Komşu'nun internetine giren komşu da ne güzel Komşu'dur.
adamın dibidir.
candır can.
dünya ahiret duacısıyım.
wirelles hayrati koymustur adini buyuj ihtimalle.
Neden şifre koymadigi sorulmalı kullanırken izin alınmalıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar