bugün

google da "why do t" yazıldığında otomatik ibretlik çıkan sonuç. türk insanının ne kadar arkadaş canlısı olduğunun bir göstergesi olsa gerek.
bunun altında kötü niyet aramamak lazım efendim. *
hala nasıl anlamadıklarını merak ettiğim sorudur. enteresan olan ise inanıyorum ki bizim cengaverler ekledikten sonra niyetlerini gayet net bir şekilde gösteriyorlardır.

(bkz: cam var mı)
(bkz: do you sex)
las vegas taki iki masum türk cevabını çoktan vermiştir.

(bkz: for sex)
cevabı belli olan sorudur.

(bkz: open)
ilk 2 sayfada türkçe sitelerin çıkmasından işkillenip aradaki yahoo answers sayfasına göz atmam sonucu:

--spoiler--
Its really wierd and i dont know them so why try and add me? I know it happens to alot of other people too, do they just prefer english girls?
--spoiler--

bununla karşılaştım ve bir ingiliz hatununun (ayrıca hatun türklerin sadece ingiliz kızlarıyla ilgilenmesine de parmak basmış- bak sen şu işe... müneccim midir nedir?) bu kadar salakça ingilizce konuşmaması gerektiğini farkına vardım. ve buna binaen şunu söyleyebilirim ki:
bu bir takım s.kkafalıların uydurduğu hededir.

editnot: ben facebook'tayken her allah'ın günü kesin yabancı biri ekliyordu beni. buna ne demeli?
google'a "why" yazdığımız takdirde bile karşımıza çıkan sonuç.
(bkz: barbar türkler)
(bkz: real turkish barbarian)
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
google da why yazında karşımıza direkt olarak çıkmayan sonuçtur. hatta hiç çıkmaz.
türk abazaların artık tescillendiğini gösterir bize.
yabancılarla sevişme fantazileri yüzünden.
sadece arkadaş listesinde böyle bir hatun olsun, konuşmasın bile... sadece olsun ve ego tatmini yapayım diyen abaza işidir.

yabancı kız arkadaşımı bütün arkadaşlarımın: benimle muhabbeti olan veya olmayan bütün arkadaşlarımın eklemesiyle bu kanıya vardım, ha kabul edilmedi o ayrı.*
http://dunya.milliyet.com....2012/1538683/default.htm
Genç abazanlara tavsiye: en azından dilini konuşabildiğiniz insanları ekleyin.(hayır. 5-10 kelime o dili bildiğinizi göstermez.) Türk milletinin bazı hayvanlardan temizlenmesi lazım.
"vay be..
hep "dış güçler dış güçler" der dururduk..
artık biz de başkaları için "dış güçler" haline gelmişiz" dedirten olay.
(bkz: utanç tablosu)
vkontakte'de bolca rastlanabilecek soru kalıbı.
yabanci kizlara yavsamanin yeni yoludur,
yaz gelince tatile gelir bafilerim dusuncesidir.
google'a why yazıldığında direkt olarak bu cümlenin çıkması akla şöyle sorular getirmelidir; facebookta senin arkadaşlık talebini kabul eden yaban kızlarının seninle sevişebilmek için türkiye'ye koşacağını mı varsayıyorsun? yoksa sırf güzel bir avrupalı kızın fotoğraflarını görerek bile tatmin olabilen bi abaza mısın be hey aynı havayı soluma talihsizliğini yaşadığımız adam? ya da... ya da sen cevap verme bu sorulara, baltık güzelinin fotoğraflarına bakarak 31 eyleminde çağ atlama girişimlerini sürdür. lan 2 ay sonra avrupaya gidicem, eğer birileri bu durumdan dem vurup türk erkekleri hakkında alaylı cümleler kurarsa yaktım hepinizi valla.
yabancı ülke vatandaşlarının muzdarip olduğu dertmiş efenim. o kadar dertlenmişler ki google 'a bile 'why' kelimesi bu derdi çağrıştırır olmuş.

http://www.mylife.com.tr/...1/googlea-why-yaz-bak-gor
görsel
facebookta türkler teklif ediyormuş.
- you have a kuku right? that's the reason!
are you sex sorusunun bizzat muhattapları olur aynı zamanda bu insanlar.
ünlü birisi şarkısını yapsın iyice rezil olalım dünya'ya. malum why yazınca direk çıkıyor, google'da iyi reklam olur. yalnız bunu yapanlar var ya onların amk.