bugün

Hayatım boyunca izlediğim ve sonunda içten bir hassiktir çektiğim nadir filmlerden biridir.

Her sinemaseverin izlemesi ve sonunda o siktiri çekmesi gereken bir film.
o değilde, arka sokaklar ekibi olsa, bu hacker grubunu anında bulurlardı.
bayadır izlemeyi istediğim ancak türkçe altyazısını zor bela bulupta yeni keyfine vardığım sağlam film.
bugün izleyip gaza geldiğim film, hacker olamıycaz amk.
sonunda iki kez ters köşeye yatırtan film. fevkaledenin fevkindedir efendim.
kısaca özetlemek gerekirse fight club'ın almancası, 2014 yapımı film. bir çok yerde şiddetle önerilenler listesinde gördüğüm için izledim ancak biraz overrated buldum.

sanal ortamı betimleyiş tarzı, program dili anlatmayıp olaya odaklanması başarılı. senaryo-kurgu güzel.

ancak neredeyse fight club filminin tıpkısının aynısının dövüş kulübü değil de hacker kulübü versiyonu olarak izledim. başroldeki tom schilling'in tipi bile edward norton'ın gençliği neredeyse. ne bileyim en azından çocuğu o derece benzer birini kullanmazdım yönetmen olsam. ara ara sıkıldığımı hissettim. temposu daha yüksek olabilirdi. ne bileyim yakalandılar, yakalanıyorlar gerilimini hiç hissettirmedi. iniş-çıkışları pek fazla yok.

sonuç olarak fena film değil ama beklentinizi çok yükseltmeyin bence.

ha bir de i.melih gökçek bile pc kamerasına yara bandı yapıştırmayı akıl edebiliyorken, europol tarafından aranan bir hacker'ın kabak gibi kendini sergilemesi, bu çocuk gerçekten çok zeki dedirtiyor.
2015' in en iyi filmlerinden biri diyebiliriz. Bu sene çok iyi filmler yoktu ama buradan da yola çıkabiliriz. Genellikle gişe filmleri izledik. Kurgusu çok iyi bir film.hikaye sıradışı.
görsel
1.30.35. Köprüaltı sahnesi. Ne ifade ediyor arkadaki adam.
sağlam film izlemek isteyenlere her zaman tavsiye ettiğim film. izleyip de pişman olanı yoktur, harika ötesi işlenmiş harika bir yapım. özellikle tom schilling in oyunculuğu çok etkileyici, bakışları beni benden almıştır.

hacking is like magic ..
görsel
iyi film izleyin alışılmadık son ile biter.
izlediğim en zeki filmlerden. Evet, evet en zeki, zekice, anlamak için zeka gerektiren film. Hangi tür film önerisi istenirse istensin bu filmi öneriyorum. izlemeyen varsa boşuna yaşıyor..
arşivimin en değerli filmlerinden biridir, sonunda hassiktir çektiren filmlere hastayım görsel
Sırlar odasında trajik bir vaka sonucu hafızasını yitiren gilderoy lockhart'ın ünlü kitabıdır.

Kesinlikle tavsiye ediyorum.

görsel
Ağır derecede sosyal mühendislik içerir.
tam 3 kere seyrettim hala bıkmadım.
(bkz: mr robot)
(bkz: layk)
izleyin kafanız açılır.
Ciddi ciddi beğendim filmi.Almanlar bu işi kapmış dedim.Hatta bu filmi amerikalılar çekse efsane diye dallandırıp budaklandırırdı millet ama Avrupa filmi diye underrated kaldı.
Ayrıca tavsiye eden elemana teşekkürler.Merak eden için tavsiye videosu şu.
https://youtu.be/JCrkhoxTa3Q
Sonu sikti attı tek takıldığım o Alaman karı şekerlerle nasıl bir bağıntı kurduda anladı her şeyi bilen varsa yazabilir.
Herkesin izlemesi gereken bir film.
i am the champion!
şaşırtıcı sonla biten film. alışılmadık şekilde ilginizi çeker.
Güzel kurgulu filmlerden biri, oyunculuklarin çok iyi olması dikkat çekici.
It's the bow to the wow, creepin and crawlin
Yiggy yes y'allin, Snoop Doggy Dogg in
the motherfuckin house like everyday

Şeklinde devam eden snoop dogg şarkısı
bu ara bütün ergen tayfanın izleyip de anlamadığı her yere de yazdığı sonu ters köşe hacker filmi. tamam güzel film ama böyle ayağa düşmeseydi keşke.
tam bir fight club özentisidir ama öyle böyle değil. sözlükte görünce bir merak edeyip izleyeyim dedim, fight club'ın iyi bir taklidinden öteye gidemeyecek bir film. ki yönetmenin bunu sakladığını düşünümüyorum, çünkü lavuk odasına girince büyük bir fight club posteri var odada. bunun dışında başrol oyuncusu edward norton'a benziyor, o bile çakma.

teslim olduktan sonra hareketleri ''ben bir plan yapıyom aga'' ydı zaten. o yüzden sonu aman aman şaşırtmamıştır. bunun dışında küp şeker muhabbeti iyiydi, bak o konuda hakkını yemeyeyim. en çok güldüğüm sahne eline çivi çakma sahnesi ki bilirsiniz aynısı fight club'ta el yakma sahnesi olarak var. yani tabi ki filmler, senaryolar birbirinden ilham alabilir ama bu kadar ''alıntı'' yapmak ne bileyim komik bence.
güncel Önemli Başlıklar