bugün

çıtır yazar.
bebeyim o benim. muck.
Oha ya. tam dokuz sene önce bu başlığa yazmışım. dokuz ya..
bi düşünsene dokuz senede neler değişti hayatında.. kimler geldi, kimler geçti. dokuz sene öncesi gibi hala seviyorum seni beya.. var mı ötesi?
Türkiyedeki fabrikasını italyaya taşıyacak. Whirlpool, gelecek 4 yılda italya'ya 500 milyon euroluk yatırım yapmayı planlıyor. Yeniden yapılandırma planı çervesinde şirket, 1350 kişiyi işten çıkartacak.
yeni bir yazar kardeşimiz. hoşgelmiş. *
sana bu yazıyı 4 saat 15 dakika 21 saniye uzaklıktan yazıyorum. kabul et. şu an kahkaha atıyorsun. *
biliyorsun yazmak zor azizim. ama bu zorluğa senin için bir kez daha katlanacağım. anla işte, her şey senin için be ya.
ya ben seni çok seviyorum. hani öyle böyle değil. herkesten çok güzel, herkesten çok iyi seviyorum yani. bu arada kendimi yıllık yazma telaşı içine kapılmış liseliler gibi hissediyorum şu an. * *
her şey bi tesadüfle başladı değil mi? burada ''hayır'' dediğini varsayıyorum ve yazıma son veriyorum. tankçı başı seni. *
--spoiler--
işte gidiyorum bir şey demeden
Arkamı dönmeden şikayet etmeden
Hiçbir şey almadan bir şey vermeden
Yol ayrılmış görmeden gidiyorum.
--spoiler--
güzel arkadaş. paylaşmayı da sever. adamın hası...
tavladan pek anlamayan yazar
çoktan bunamış, damarları tıka basa kireçlenmiş, insana yaşıyor da ne yapiyor dedirten ve keşkeksiz öğün geçirmeyen yazar. * *
--spoiler--
bunamadan, damarlar kireçlenmeden, yaşasaydı kim bilir daha ne yapardı dedirtmeden ve keşke'siz ömrünü tüketmek.
--spoiler--

tek derdi bu olan yazar.
yeni bir yazar.
(bkz: girdap)
fizyoterapide tedavi amacı için kullanılan girdap havuzları.
(bkz: jakuzi)
japonya pazarında kalıcı olamayan markadır. marketing strategy gibi bir şey duymamışlar anlaşılan. yahu japonlar l harfini telaffuz edemiyor, r sesini çıkarıyorlar. whirlpool markasını da vörüpuru şeklinde ifade ediyorlar. yapacak bir şey yok.
(bkz: kendi düşen ağlamaz)
japonya pazarında kalıcı olamayan markadır. marketing strategy gibi bir şey duymamışlar anlaşılan. yahu japonlar l harfini telaffuz edemiyor, r sesini çıkarıyorlar. whirlpool markasını da vörüpuru şeklinde ifade ediyorlar. yapacak bir şey yok.
(bkz: kendi düşen ağlamaz)
reklamlarında gülse birsel'in rol alarak bize okunuşunun wörlpuul olduğunu öğrettiği beyaz eşya üreticisi.
beyaz eşya alanında vestel le fiftififti ortaklık anlaşmasına imza atarak, vestel e'nin borsadaki hisselerinin afedersin a. koymuş avrupalı beyaz eşya üreticisidir.