1. 1.
    Netflix’in yayınladığı dört bölümlük mini dizi.

Gerçek ve acı bi olayı konu edinmiş.izlerken insanlığı sorgulamanızı sağlıyor.Kesinlikle beş saat ayrılıp izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.
    ... ibn x
  2. 1.
    şiddetle izlenmesi tavsiye edilen 4 bölümlük mini bir netflix dizisi.

harlem beşlisi ya da central park beşlisi olarak adlandırılan kişilerin başından geçen olayı mevzu alıyor. işleniş biçimi, hikayesi oldukça vurucu. insanı çok rahatsız ediyor izlerken. yer yer küfür etmemek için kendimi zor tuttum. yaşananlar, yaşatılanlar çok ağır. hak, hukuk, adalet gibi kavramların ne denli önemli olduğunu bir kez daha anlıyorsunuz.
    2 ... bana abi deme asuman
  3. 2.
    sinirden ilk bölümün yarısını bile bitiremeden kapattım. devam edeceğim sonra.

yapım olarak güzel, izleyecek bir şey arayanlar varsa izlemeye değer.
    1 -1 ... ne alakasi var oglum
  4. 3.
    bu tür belgeseller genelde sıkıcı olur ama bu belgesel-dizi her bölümle helal dedirtiyor. özellikle 4.bölüm olanlarla duygulanmamak elde değil. ayrıca keşke netflixte pardonda yayınlansa ve dünya görse. tabii bizde daha ciddi yapımlar yapabiliriz zamanında yaşanan işkence günleri ile ilgili.
    1 ... sakallarini seven bleda
  5. 4.
    Gerçek bir hikayeden uyarlanmış 4 bölümlük Netflix mini dizisi. Central park'taki bir olay sonucu haksızlığa uğrayan 5 siyahi genci konu aliyor.

Sinir sistemi sağlam olmayan izlemesin.
    1 ... you ll never walk alone
  6. 5.
    izlemezseniz çok şey kaybetmeyeceğiniz bir yapım.

sanki bir tek zencilere haksızlık ediliyor dünyada.
    -2 ... sapnu puas
  7. 7.
    Hakkında neden bu kadar az entry girilmiş bilemiyorum ama oldukça başarılı ve kalpten yaralayan, adaletsizliği tekrar tekrar sorgulatan dizi. insanın yüreği parçalanıyor.
    1 ... cupcake jemma
  8. 8.
    ingilizce bir cümledir. Türkçe meali onlar bizi gördüğü zaman... şeklinde çevrilebilir.
    ... nonstoprunner