bugün

4 bolumluk mini bir dizi ama yasananlar senelerce surmus. Bi oturusta izleyip etkilendigimiz olaylari adamlar senelerce yasamak zorunda kalmis. Iclerinde belki de en safı ve en zor sartlari yasayan korey wise olmustur. Bizim birkac dakikalik siddet goruntulerini kim bilir ne kadar sure yasadi.. dizinin son bolumunu izledikten sonra zihnimde birden ahmet kaya nerden bileceksiniz demeye basladi..

Donald trump in ise su katilmamis bir orospu cocugu oldugunu daha da idrak ettim, o donem bu cocuklar icin soylediklerini bir gun yasamasini tum kalbimle diledim.
Hakkında neden bu kadar az entry girilmiş bilemiyorum ama oldukça başarılı ve kalpten yaralayan, adaletsizliği tekrar tekrar sorgulatan dizi. insanın yüreği parçalanıyor.
bu tür belgeseller genelde sıkıcı olur ama bu belgesel-dizi her bölümle helal dedirtiyor. özellikle 4.bölüm olanlarla duygulanmamak elde değil. ayrıca keşke netflixte pardonda yayınlansa ve dünya görse. tabii bizde daha ciddi yapımlar yapabiliriz zamanında yaşanan işkence günleri ile ilgili.
güncel Önemli Başlıklar