bugün

öncelikle bu benim.

hemen cevap veremeyeceğim durumlarda gereksiz tribin önünü kesmek amacıyla kapatmış bulunmaktayım.
isteyen yazar, istemeyen yazmaz. no problem benim için.
gereksiz rahatsız edilmek istenmeyen insandır ki buna ek olarak mavi tik olayınıda devre dışı bırakmış kişilerden biriyimdir. hemen cevap yazmak için kasmaya gerek yok, kafa rahat.
gereksiz ve saçma sapan sorulardan kaçan insandır.
"ne zamandır neden whatsaapa girmedin? ne haltlar yiyodun?"
"online olmana rağmen mesajıma bile bakmamışsın, sallamıyo musun beni?"
"sabahın köründe online olmuşsun neden acabaaağğ? kimle konuşuyodun o saatte?"

vb. sorulardan bunalmış kişilerdir.

allah saklasın.
Benimdir efenim.
"-Niye girdinde yazmadin kiminle konusuyorsun?" Tribinden sıkılan insandir.
değişiktir.

Hayır abicim. Şimdi bir şey yazacağız. Bakıyoruz acaba bu adam açık mı, müsait mi? Ona göre yazıyoruz...
sen yaz ben bi ara bakarım.
Ben değilimdir.
Last seen mevzusu da mavi tik mevzusu da açık. Kapatana da bir şey diyemem, öyle istiyor olm kime ne? Ha mevzu sevgililikten kaynaklanan mevzularsa çok da takılmayın yani bırakın abi biraz nefes alsın iki taraf da, ne last seen ne mavi tikin açık olması seni sevdiğini ya da her şeyin yolunda gittiğini göstermez. Kendine ve duyguna güven, aldatırsa da acıyı öpmeyi bil.
Belki böylece patolojik tımarhaneden de Kurtulmuş olursunuz.
başlığı gördükten sonra gizlilik kısmından son görülmeyi kişilerim olarak değiştirdim.
Telefon çağrılarına bakmayıp, bakmadığı kişi whatsappda online yakalayıp trip atmasın diye önlem almış insandır.
Allah onların evlerine ateşler salsın.
cooldur.
son görülme ekstra olarak okundu bilgisini kapatan ben.
Kapatan bir insan olarak diyorum ki gece sizin olmadığınız saatlerde girip geri açıp size bakıyor ve kapatıyorum. Sinsi olmak bunu gerektirir.
Herkese cevap yetiştirmek istemeyen insandır.
Herkes her istediğinde bana ulaşmasın diye yaptığım olay gerek gördüğüm sürece cevap atarım bu tarz olaylarda aynı savunmayı yapıyorum cep telefonu kullanmak bana ulaşacaksın garantisini vermez bu hak bana aittir.
Paranoyak türk insanidir şüphesiz. He amk milletin isi gücü yok senin online olma Zamanını takip ediyor.
tespitlerime göre son görülmesini kapatan çoğu kız kaşardır.
whatsapp 'a ilgili özellik geldiğinden mütevellit ben oluyorum bu. eşim/nişanlım/sevgilim de yok hani. buna rağmen aptal saptal triplere girip "şu saatte neden online oldun" sorusunu sorabilme haddini kendinden bulan insanlara hadlerini bildirmek çoğu zaman ilgili insanlar açısından üzücü olduğu için bu özelliği kullanarak bu tipteki insanları kırmamış oluyorum.

beyin bedava.
Kapatan insan karşı tarafın da son görülmesini görmüyor o yüzden çok da üstüne gitmemek lazım.
kafası ağrısın istemeyen insandır.
zannederim ki korkunçlu gündüz düşleri görüyordur.
cevap vermek istemediğim insanlar yüzünden kapatıyorum. bıktım sizden. gidin be.
Tam olarak beni özetleyen konu. Psikoloji doktoru olsam bu kadar hastam olmaz heralde.
cool takılan insandır kimseyi takmaz bakar işine.