bugün

ya iki dakika aldatamayacak mıyız durumudur. rahat bırak biraz yahu diyenlerin işidir. delikanlı kişi last seeni kapatmaz.
Ben de whatsapı kaldırdığımdan beri yani 10 dakkadır baya özgür hissediyorum.
whatsappda last seen ve mavi tiki kapattığımdan beri kendimi daha özgür hissediyorum. herkesin hayatına kimse karışamaz.
android telefonlarda mümkün olan işlem. ayarlar---> hesap---> gizlilik--->son görünme--->hiç kimse
twitter ve youtube kapatılacağına bu sikimsonik olaya bir son verilmeli.
"dün 00.12'de yazmışsın bana en son? ama last seen 05.32 diyo?" gibi sorularla uğraşıp, yuvamız yıkılıyor.
iPhone'da kapatılabiliyor ama android için mümkün değilmiş.
sevgiliden yenilen fırça sonrası tekrar açılması ile devam eden eylem.

kızdan Tırsıyorum resmen amk.
Kime ne benim en son girdiğim saatten, tribiyle kapatıp, ardından kankalarımdan azar yediğim durumdur.

(Beni sadece kankalarım yargılar.)
görsel
Belki biraz psikopat sevgilinin tripleri ve kısıtlamalarından kaçmak için yapılmış bir eylem olabilir.
birde ✔ ( tek tik ) ile ✔✔ ( iki tik ) işaretini yapsalar tam olacak.
edit : bir tik ile iki tik işareti koymuştum ne çıktı şu hale bak.
ergen tribidir.
annenin ' sen gecenin 5inde kimle konuşuyosun bakiiim ' tarzı ikazlarından kurtulmak içindir.
adamı irrite edendir.
Gerek yoktur. Girince nasıl olsa çevrim içi gözüküyoruz. Bir işi yapıyorsan tam yap yahu.
önceden sadece iphone'da idi şimdi hepsinde olan uygulama. ha beni ilgilendiriyor mu? hayır.
(bkz: last seen i kapatmak)
yok boyle bisey, varsada yok artik! yillardir bu secenek vardida biz nasil duymadik!?!?
iphone uygulamasında sohbet ayarları, gelişmiş sohbet ayarları ile devam eden seçenekler ile mümkün olan eylemdir. öğrenir öğrenmez yaptım ama sonuç hüsran hiç tavsiye etmem.
mümkünse öğrenmek istediğim olay.
bildiğim kadarıyla mümkün değildir.
var mı lan öyle bi fasilite ?
bir kere denediğim eylemdir. insanlar o kadar özümsemiş ki bu illeti kapatınca arkasından konuşmuşsun da öğrenmiş gibi muamele ediyor.