bugün

Birinin beni bu konuda aydinlatmasi gereken ozellik.
Dün akşam sevgilime binbir zorlukla hadi aşkım ekşiden bir elemanla hallet(eksi de yaziyor) sonra da bana yap diye baski yaptigim seydir. Bir sikime yaramiyor sacma sapan bir sey.
ses kalitesi iyi olmasına karşın, birkaç saniye geç gitmesi karışıklıklara neden olmakta olan özellik.

uyarı!! : yurtdışı arama yapmıyorsanız ve her yöne dakikanız varsa yüklemyim derim. sekme koymaları olmamış.
her türlü desteği verebileceğim uygulama. telefon numaranızı vermeniz yeterli. gelen aramayı açıp red tuşuna basın yeterli. ha bir de son güncelleme yapılmış olmalı.

spartalı cus sağolsun.
isteyene yardimci olmak boyun borcudur.
lanet olası symbian'da aktif olmamaktadır.

Neyse.. O üç kişiye teşekkürler.
Henüz kapalı beta olduğundan davetiye ile açılıyor, araması açık birinin sizi araması gerek
aktif etmediğim ve galiba etmeyeceğim özellik.

zaten benim telefonun normal arama özelliği bile aktif olmayabilir tam emin değilim.
Gelmiş, şekil olmuş öyle.
Olmasa bir şey kaybeder miydik, bilmiyorum.
Yalnız "ay pardon yanlışlıkla aradım" ile başlayan muhabbetlere sebebiyet verişi hoş.
Kuzenimim denemek için durmadan beni aramasina neden olan ozellik. Normal de hic aramazdi simdi Canı sıkıldıkça beni ariyor artik belesci.
Hiç hoşlanmadığım güncelleme. Zaten binbir çeşit arama özelliği olan app varken bunun sebebi neydi ki? Ayrıca inanılmaz konuşma takılıyor. Bilmiyorum neyden kaynaklı ama ses sıkıntı çıkarıyor.
''Geç bile kaldınız.'' dediğim durum. Şimdi uygulama çok güzel oldu.
ios a da gelmişmidir acaba diye sorulası.
Elin değdiği saniye milleti direk aramasa iyiydi. Profile fotoğrafa bakmaya korkar etti bizi.
Windows Phone'uma daha gelmemiş, kim bilir ne zaman gelecektir sorusunu sorduran özelliktir.
Ses birkaç saniye geç gittiği için, konusmayi piç eden özellik.
Anlaşılan Windows Phone için yapılmamış bir özellik. Lan var ya zorla pişman edeceksiniz. Neyse bekleyelim gelir herhalde.
Görüntülü oluyor Sanip ilk defa dün kullandığım özellik.
Meğer 3g modu yokmuş. Neyse yakında o da gelir inşallah.
dk yapma derdini rotadan kaldırmıştır.
hala eksikleri olan özellik. ses kesik kesik geliyor mesela.
Bir kere daha lanet olsun Windows phone'a dedirten özellik.
ses kalitesi berbat olan özellik. ayrıca yanlışıkla arama yaptırır. konuşma bahanesi için iyi olabilir. *
mobil internet fiyatlarını değiştirecek uygulama.
ses kalitesi kotu. konusurken sesler es zamanliya yakin olarak degil oldukca gecikmeli olarak gelir. son arama listesindeki isime yanlislikla temas etmenizin geri donusu yoktur.
Çok da lazım olan uygulama.