yazar kişi. hoşgelmiş..
sekizinci nesil yazardır. şukuları bol olsun.
az ve öz sıfatına uygun yazarlardan biri.

sözlükte daha sık görürüz umarım.
(#16871316) kardeş olmadığımızı bilmesi gereken yazardır.
(bkz: what the fuck are you talking about)
orta okulda falan sıkça kullandığımız küfürdü lan bu. tabii yeni ingilizce falan öğreniyoruz o zaman.

ispanyolcası için: lo que estás hablando yarram.
(#19815998) halem olarak yeniden karşınızda efenim kurtuluş yok! *
sözlüğün adam gibi adamlarından. eksik olmasın.
nickinden dolayı benle karıştırılan yazar. benden daha iyi yazmasada buralarda koşup eğlensin bakalım. ayrıca kendisi ibnelik yolunda büyük adımlar atmış (bkz: yazarların koklamayı sevdiği şeyler/#20183292) aseton, oje ve bilimum kadın makyaj malzemelerinden hoşlandığını itiraf ederek gayliğe giden bu yolda büyük çaba sarf ediyor. her şeye rağmen iyi yazaramcık vesselam.

not: en iyisi de beşiktaşlı olması.

edit: ifşaa olmuş yazar:

görsel
Sağlam yazar. coşkuya devam.
(#20544460)
(bkz: whatareyoutalkingyarram)
vatana millete hizmet etmenin ibadet olduğunu düşünen yazar. evet trafik kazasında ölünce şehit olunan bi ülkede normal tanım buydu zaten.
nicki müthiş seksi yazardır.
Çok ahlaksız bir kullanıcı ismi almış kendisi...
kemalist, yazarımsı kullanıcı. mustafa kemali sevmeyenlere troll diyor. uzak durunuz.
Troll turnusolü yazar. Daha önce onlarca kez yazdıklarını yeni troll hesaplarında ısıtıp ısıtıp tekrar yazarak baygınlık geçirmemizi sağlayan atatürk düşmanlarını şıp diye tespit edip bilgimize sunuyor sağolsun.
son küskücü.
ben 1 tas yiyorsam o 2 tas yesin diyeceğim kardeşten öte kuzen kişisi. sömestrda görüşmek dileğiyle.
Kemalist. Yani takmayın.
(bkz: what are you fucking talking about)
hani olur ya böyle ; hem kahkaha atarsın hem bununla beraber basarsın eksiyi basarsın eksiyi .. işte böyle bir nicke sahip yazardır.
hakkımdaki güzel düşünceleri beni mutlu eden sözlüğün efendi yazarlarından. bilmukabele dostum*
Şaka maka nickaltımda bana giydirmiş yazarımtrakdır. bu sözlükte bir racon varsa bunu biz keseriz şimdi saygını göster bana:

görsel

ayrıca kendisi ankara-demetevler in en iyi basçısıdır.
#16860329 hislerime tercüman olmuş yazar.
sivrisinek gibi yazar.