bugün

yeni bir yedinci nesil yazar. hoşgelmiş..
hoşgelmiş. inşallah uzun çubuk götümüze girmez.
yeni gelmiş nesilldaşım yazar. Hoş geldin dost * *
yeni gelmiş ve safını belli etmiş bir yedinci nesil. Solcu protestocu öğrencileri içkili mekanlarda sürekli sevişiyor zannediyor er kişi. Kendisi de reyiz herhal.
(bkz: ccc what is the tetris ulan ccc)
what is matrix ulan gibi olmamasını dilediğim.
hoşgelmiş.
(bkz: yemekte tetris salçada çubuk)
(#10236901) yeni bir maldanadam vakası.
daha doğrusu yeni bir murfy vakası. bana attığı mesajı bütün yazarlara attığını düşünüyorum.
medusa nın şarkı linkini yollayıp oy isteyen. şaka sanırım. sanırım medusa da değişik bir tarz yakaladığını sanıp özentiliğe başvuran kişilik. muhtemelen arabesk rapçi, kendisini sigara içerken tuvalette yakalayan hocanın sigarasını almasıyla hayatın sillesini yediğini düşünen bir sevgilisi vardır. oy verenlere de bir helal olsun diyorum buradan.
yoksa bu sen misin??

(bkz: what is the matrix ulan)
lan çakal insan gelince bir haber eder değil mi?

kardeşim hoş gelmiş safalar getirmiş..
dedirtecek misin bana?

kimsin lan sen?
(#10276289)

bursalılara ve bursasporlulara ayar vermeye çalışan yazarımsı,

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
ileride eksi yönde daha çok ilerleyeceğine inandığım troll.
"eski bir ödp'li, eski bir dtp'li ve yeni bir bağımsız olarak diyorum ki" diye başlamış bir cümlesine.
halbuki ben onu şu saniyeye kadar ülkücü sanıyordum, entrylerinden dolayı. şaşırdım.
allah allah..
incilerin mizahi seviyesini yerlerde görüyormuş, inanır mısın nicki söyledim arkadaşa yarım saattir gülüyoruz, nasıl geldi lan aklına böyle bir şey. *
ırkçılık yaparak başarılı olacağını sanıyor galiba. yinede hoşgelmiş.
what is the matrix ulan adlı eski yazar, şimdilerin siliği olsa gerek.

(bkz: yedinci nesil silik)

neden silindi bilemiyorum, büyük ihtimalle;

(bkz: chp kaka)
(bkz: chp tü kaka)
(bkz: kemalistler öcüdür)
(bkz: tayyip ve güzel bıyıkları)

tarzı başlıkları açıp, akabinde ve detayında ayar üstüne ayar yiyip, sinirlerine de hakim olamayıp birisine sövmüştür.

yok yok bu kesinlikle o silik şakirt.

karmasının 150 küsür entry'de -50lere inmesinden belli.

hoşgeldin diyorum kendisine,

(bkz: ve şimdi ayarlar)

edit: nick altıma kadar gelip, o ben değilim hem o silik altıncı nesil, demiş, özür diliyorum kendinden.

Edit ile gelen soru: özellikle baktın kaçıncı nesil diye yani? Ahah tabi tabi dj fetto iyi yetiştirmiş seni Ahahha *
nickini gördüğümde bildiğin kahkaha attım lan. canım tetris çekti yeminlen. *
yazmaya devam aga. hayırlı işler. *
sadece partilere tüü kaka demek için üye olmuş kişi.
ayrıca kendisinin hangi tarafta olduğu bilinmemektedir. chp ve kemalist düşmanıdır. fakat reyiz mi yoksa akpli anlamış değiliz henüz.
kadınların ayaklarının kokmasına kafayı takan yazar. durumu şu an çok kritik değil ama ilerlemesinden korkuyoruz.*
ayrıca; (bkz: akar kokar tok tutar)
kendi açtığı başlığın gerekli ilgiyi görememesinden ötürü belli bir zaman sonra aynı başlığa ikinci kez entry girip bahsi geçen başlığı belki tekrar popi yaparım düşüncesine sahip boş işler peşinde olan boş insan.

(bkz: kızların çorapları kokmaz)

(bkz: #11439643)
inci sözlükten esinlenilmiş nicke sahip,entry'lerinde faşistlik kokusu aldığım yazar gibim bişey.
ayak fantezisi konularına el atmış; bu tarz entryleriyle ilgi çeken yazar.
akp polisinin daha önce 1 mayıs larda yaptıklarını unutup 3 gramlık beyniyle marksist- leninistlerle dalga geçmeye çalışan troll. ama biz unutmadık tayyip in '' ayaklar baş olursa kıyamet kopar'' dediği zamanları. biz unutmadık taksim in polis haftası için açık, 1 mayıs için kapalı olduğu zamanları. o yüzden bu troll kardeşimiz hiç yormasın kendini, o nun bazı şeylerle alay etmesi bazı gerçekleri değiştirmeye yetmiyor.
ölmeyecektir

(bkz: dünya malı dünyada kalır)